1600
1541
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399250 بازدید | 64093 پست

بچه ها خیلی وقته از نگار خبری نیست نگرانش شدم

@نگاراصلانی   نگارجان کجایی عزیزم؟

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
زیبا قیافه الانتو تصور میکنم پوکییییدم بخدا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😇😂😂

ملض😞😩

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
ملض😞😩

جوووووووون😘😘😘😘😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
کار‌هرشب ماست 🤕🤯 دیگه‌خسته شدم از دست شوهرم‌بهش میگم‌بابا اینقدر میخوری خسته شدم از دستت پولات زی ...

وزنش به خوردنش نمیاد😂😂😂

خدا شانس بده...

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
بچه هااا کسی از مبیناااا خبر دارههه؟؟؟ حتی اگر هم تثبیت می بووود،، امروز که یکشنبههه بود، بای ...

شرمنده عزیزم هم خوم هم شوهرم مریض شده بودیم نشد بیام ☹️ ولی سعی میکنم دیگه بیام که بیخیال رژیم نشم 

مرسی عزیزدلم که به یادم بودی😘😘😘

8
خدا نکنه. فقط دعا کنید زود خوب بشه . ارتینم از این نگرفته باشه.طفلک بچه ام به زور با باباش رفت.

بچم نمیشه پیش خواهرشوهری مادرشوهری کشی بزاریش؟

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
بچه ها سیب زمینی بزارم تو تستر بدون روغن بنظرتون بده؟؟؟  فقط سینی فروبا قلم مو چرب کردم نسوزن& ...

خیلییی خوبهه

من میگیرم از وسط با پوست نصف میکنم میزارم رو سیم فر ، طبقه بالا... سمتی که نصف شده به طرف بالا باشهههه بهش نمک هم میزنم...

ذغالیییش میکنممم، عالیییی میشهههه

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

بچه ها یه توضیح درباره نحوه ی استفاده از هشتگ ها میدم لطفا هم توجه کنید که یاد بگیرید 

وقتی دنبال مطلبی مثلا ورزشی هستید باید برید تو هشتکش 

مثلا زدیم ورزش_بامداد# برای دیدن پستی که تو هشتک هست 

اول انگشت مبارکتون رو بزنید روی هشتکی که آبی شده میرید تو صفحه ای که تمام مطالب مربوط به اون هشتک هست👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 

بعد یکم بیایید پایین و دنبال مطلب مورد نظرتون بگردید تو مطالبی که هست 

اگه پست مورد نظرتون تو همون صفحه بود بزنید رو گزینه برو به پست که پست کامل براتون بیاد 👇🏼👇🏼👇🏼

و اگه پست لینک داشت بزنید روی لینک تا مطلب باز بشه حالا یا فیلمه یا عکس با هر چی 👇🏼👇🏼👇🏼

دیگه وقتی میزنید رو هشتک و میرید تو پستهای مربوط بهش دوباره نباید که بزنید روهشتک باید بگردید پست های مربوط بهش رو پیدا کنید 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
بچه ها بالاخره کار اروین به بیمارستان کشید. دوباره بستریش کردن😔 طفلک ارتین هم مریضه و مونده خونه. ...

اخیییی الهیییییی😢😢😢

@mahgoliiiii   من امروز ی کم تو دیگ بودم  صبحونه ۵۰گرم نون جو و ۱۰گرم پنیر خامه ای و ۶۰گ ...

اشکال نداره فردا فسته جبران میشه

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1396
بچه ها یه توضیح درباره نحوه ی استفاده از هشتگ ها میدم لطفا هم توجه کنید که یاد بگیرید  وقتی دن ...

مرسی حالا فهمیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              
آراد عزیزم

ای جانم خدا حفظش کنه برات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شرمنده عزیزم هم خوم هم شوهرم مریض شده بودیم نشد بیام ☹️ ولی سعی میکنم دیگه بیام که بیخیال رژیم نشم&n ...

به به خانوممم تشزیف اوردند😁

الان حالت بهتره؟

😂😂😂😂😂😂😂😂 خداییش خیلی مشغولم

مشغول دیگ بودی نه😝😝😝😝این هفته وزن کردی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم نمیشه پیش خواهرشوهری مادرشوهری کشی بزاریش؟

زیبا این پستی که توضیح دادم درباره هشتک رو ببین 

بزن رو اون قسمت پایینی پست 👇🏼👇🏼

بعد دستت رو نگه دار رو اون گزینه ای که دورش خط کشیدم 👇🏼👇🏼

گزینه کپی رو بزن 👇🏼👇🏼👇🏼

بعد برو تو قسمت اطلاعات کاربریت و ویرایش امضارو بزن

بعد بزن رو این قسمتی که خط کشیدم 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 

تو قسمت بالاش گزینه پیست رو بزن اون پست بالا که کپی کرده بودی پیست میشه 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

تو قسمت پایینش هم متنی که میخوای بنویس بعد هم insert که دورش زرده بزن ودر آخر ذخیره تغییرات👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 

اینجوری لینک مطلب میاد تو امضات 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
1578