1472
1411
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 225348 بازدید | 37722 پست
من از صبح که بیدارم سماورم روشنه تا شب ساعت ۱۲😃😃😃😃😃 هی می ریزم و میخورم.  مخصوصا تو دورا ...

سماور من صبحا روشن میشه خاموش میشه تا ظهر ک شوهرم بیاد دوباره خاموش تا شب😐😊

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
منکه از موز وحشت دارم😕😩تازه داره روغن زیتون بدنمو نرمال میکنه

😁😁😁

صبح از خونه زدم بیرون اومدم سر خاک پدربزرگم خیلی سبک شدم 

حالا نمیدونم با این قیافه چجوری برم ک مردم نگام نکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

نوش جون😊من فردا سوپ جو میزارم برا فست😋 زیاد بخودت فشار نیاری بدتر ضعف کنی چندروز بیوفتی😁😩

بخدا خودمم سرما خوردم و امروزم پری شدم. بچه هامم مریض ان .‌ دیگه گندتر از این حال امکان نداره. 

حالا دیروز بچه هانو بردم بیمارستان.‌ارتین سالم بودا فقط گلو درد داشت.‌داشتم تو محوطه راه میرفتم که دیدم ارتین جیغ زد برگشتم دیدم چشمش پر خون شده😞

بالای چشمشو به یه تیکه اهن کوبیده . ببین چی شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۹وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم هیچ کوفتی نمیشم🙋🙋🙋
انگیزه#   @سمیه1396   سمیه بیا این زلیل شدرو ببین ننه شکمش از کمرشم رد شده دیگه😩😩

شکمششش بخوره تو سرششش😑😑😑

منم میخواممم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1436

شانس اوردم به داخل چشمش نرفته😥😥😥😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۹وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم هیچ کوفتی نمیشم🙋🙋🙋
سلام زیبا جون خوبی عزیزم 💞💞😍😍

سلام صدف لایکی. خوبی عزیزم؟؟؟؟ یهو رفتی؟؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انگیزه# چقد قشنگه متنش💪💪💪💪❤❤❤❤

عارههه

حالب بووود زیباااا👏👏👏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

سلام دوستان من خیلی انگیزشو دارم اما جسمی کم اوردم مثلا تپش و لرزش دستو سرگیجه میگیرم چ کنم

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
1469
سلام من دیروز وزن کردم ۳۰۰ گرم کاهش داشتم😐  بعد چون روضه داشتم از صبح درگیر بودم تا شب... نش ...

خوبه که کاهش داشتیی👏👏👏

این هفته بیشتر رعایت کنیی،، بیشتر نتیجه میگیری💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای خدا رحم کرده حتما یه صدقه بده عزیزم 😭

وای صدف بخدا یه لحظه دیدم اصلا مردم....

حالا آروین بغلم بود تب و لرز داشت. این چشمش پر خون شد.... اصلا یه وضعی😞😞😞😞

خدا هیچ کس و با بچه هاش امتحان نکنه..... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام صدف لایکی. خوبی عزیزم؟؟؟؟ یهو رفتی؟؟!

خوبی عزیزم چه خبر. یهویی هم برگشتم😍😍 اون موقع که مهمون ولم نکرد. از بس همه گفتن خیلی لاغر و زشت شدی خیلی رفته بودم زیر ذره بینشون. حالا دیگه هیچکس بهم گیر نمیده فک میکنن دیگه بیخیال رژیم شدم. اومدم باز شروع کنم تا 60 هم ادامه بدم، 😍😍😍

وزن اولیه 71.800.شروع رژیم یکشنبه 29 مهر 98. وزن هدف 58
مرسی عزیزم .به تو که نمیرسم  تو عالی شدی سایزتو دیدم خیلی خوب شده.من همچنان شکم دارم😢😢

منممم شکمممم دارمممم🤧🤧🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام من اومدم دیروز فست نبودم امروز صب وزنم 71.850 بود متاسفانه 😭😭😏

عهههه صدف قدیم ‌خودمونیییی؟؟؟؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
خوبی عزیزم چه خبر. یهویی هم برگشتم😍😍 اون موقع که مهمون ولم نکرد. از بس همه گفتن خیلی لاغر و زشت شد ...

خوش اومدی منم تازه ۴ روزه اومدم. این چهار روزم یا نذری داشتیم یا بچه هام مریض بودن. اما منم اومدم تا ۵۸ برم. 

اتفاقا به منم مدام میگفتن پیر شدی و داغون شدی... انقد گفتن و گفتن ترررررررر زدن تو اراده ام😑😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا خودمم سرما خوردم و امروزم پری شدم. بچه هامم مریض ان .‌ دیگه گندتر از این حال امکان نداره.  ...

واااای الهییییی

چه کبود شده و ورم‌ کرده...🤕

دکتر بردیش؟؟؟

چشم هیلی حساسهههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 واااای الهییییی چه کبود شده و ورم‌ کرده...🤕 دکتر بردیش؟؟؟ چشم هیلی حساسهههه

ازه بابا. تو محوطه بیمارستان اتفاق افتاد. سریع بردم اورژانس....

بهش کلی دارو داد😩😩😩😩 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای صدف بخدا یه لحظه دیدم اصلا مردم.... حالا آروین بغلم بود تب و لرز داشت. این چشمش پر خون شد.... ا ...

الهی امین

منم توی یه شرایط اینجوری بودم

نمیدونستم از چشمش خون میاد یا بالاش

چقدر گریه کردم تا نزدیکش شدم و دیدم بالای چشمشه😭

وزن اولیه 71.800.شروع رژیم یکشنبه 29 مهر 98. وزن هدف 58

سلام 

من پارسال تو شش ماه بسختی شش کیلو کم کردم اما چون به وزنو هدف دلخواهم نرسیدم خسته شدم 😢

کلا رها کردم هم وزنم برگشت هم سایزم 😭

اما از چاقی عصبی ام الان سه چهار ماهه همش میگم باید شروع کنم ولی نمیشه اصلا انگیزه ندارم 😔😔

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1331