1600
1541
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399340 بازدید | 64093 پست
مرسی  وای خیلی هیجان انگیزه دهه 60 😍 7 ساله دهه 60 نبودم

وااای پس خودت را اماده کن براش... چه هیجان انگیززز😋

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

پس بچه ها دوساعت قفل میکنم هر کی اومد بتونه پستم رو ببینه 

(نرید تاپیک بزنید باز دعبام کنید 😝)

چالش ۶۳ روز تا لاغری 

👇🏼👇🏼👇🏼

بچه ها من تاریخ زایمانم احتمال خیلیی زیاد ۱ دی میشه و احتمالا بعدش خیلی نمیتونم بیام تا یمدت 

تا اونروز که شب یلدا هم هست ۶۳ روز مونده که اگه از امروز جدی و بدون تقلب رژیم رو شروع کنید تا اونروز میتونید ۹ تا ۱۰ کیلو وزن کم کنید که خیلییی عالیه😍( هفته ای یک‌کیلو میشه )  

بنظرم بیایید از امروز یه چالش ۶۳ روز رو شروع کنید تو ادامه ی امضاتون هدف بزارید یا تیکر بزارید برای ۶۳ روز آینده مثلا اگه ۷۵ کیلو باشید تا ۶۳ روز آینده میشید ۶۶تا ۶۵کیلو و هر روز روزشمار این ۶۳ روز رو کم کنید مثلا فردا میشه ۶۲ روز مونده تا وزن .... پس فردا میشه ۶۱ روز مونده ( اگه تیکر بزارید که خودش هر روز کم میکنه ) 

و همینجوری ادامه بدید تا به ۰ روز برسید و اونروز به هدفتون رسیدید‌اینجوری خیلی انگیزه میده بهتون 

منم به کسایی که روز آخر چالش ۹ تا ۱۰ کیلو کاهش داشتن واسه جایزه اجازه میدم شب یلدا هررررر چی دوست داشتن بدون حساب کالری بخورن 😊😄 

بچه هایی که متابولیسمشون پایینه یا مشکلی دارن که هفته ای یک‌کیلو نمیتونن کم بشن اصلا اشکالی نداره همون هفته ای نیم کیلو حساب کنن ( البته فقط بچه هایی که عذر موجه دارن نرید تقلب کنیدا بقیه همه هفته ای یک کیلو باید کم بشن ) 

منم باید چالش ۶۳ روز مونده به زایمان بزارم 😅😫  بعدش هم منم میام باهم رژیم بگیریم تا عید 😍 

اینم توضیح تیکر گذاشتن 

برید تو قسمت اطلاعات کاربری و قسمت پایینش که ویرایش تیکر هست 

تاریخ رو بزارید ۱ دی ۹۸ 

و تیک موافق نمایش رو بزنید 

در آخر هم ذخیره

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
 علوووس😍 چهههه خوب کم کردیاااا👏👏👏 حسابی. ترکوندیییی🥳🥳🥳🥳

مرسی عزیزم

آره این هفته کامل رعایت کردم

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

یکم هم همه با انرژی تر باشید ♥️

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
1546

ناهار ۵ق غ برنج خوردم+۲ق غ خورش قیمه+سبزی

تا الانم دولیوان آب خوردم

مصرفی تا الان ۵۱۰تا💪💪

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۶۱/۸هدف۵۵                 چالش لاغری تا عید۹۹🔐

سلامم بچه ها من معتاد شدم به اینجا از اون موقع که الهه جون قفل کرد هزاردفعه اومدم😁😁😁😁

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
8
ان شالله منم هفته آینده عکسمو عوض کنم سبز بشم😍😍😍😍

ان شاءالله عزیزم تو میتونی💪😍

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵

آخی چه قشنگ همه تیکرا مث هم 😍😍😍

من نهار هویج و قارچ و کدو خوردم😏

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              

سلاااام 

جیگر همه حامله هااا 😂😂 

الهه جان من هیچ تغییری نکردم سایزم کمتر شده ولی وزنم نه🤕 اون هفته میخواستم بگیرم شوک رو گفتم دقیق ...

عزیزم داری سایز کم‌میکنی این خوبه 

اینهفته شوک بگیر 

1563

صبحانه ۱/۵ قوطی کبریت پنیرو دو عدد گوجه و یک عدد خیار،میان وعده دو عدد بیسکویت زنجبیلی،ناهار نصف لیوان حلیم

ورزش یک و نیم ساعت پیاده روی و نیم ساعت ورزش هوازی سبک

وزن اولیه۷۰،وزن فعلی 62،،،وزن هدف ۵۵،،،تاریخ شروع شروع چالش ۹۸/۷/۳....《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
سلام.من تازه واردم.😊😊😊 ۲۷ سالمه.یه پسر هفت ماهه دارم. قدم ۱۶۸ وزنم ۶۶.میخوام ۶۲ کیلو بشم 

سلام خوش اومدی 

حتما بادقت توضیحات صفحه ی اول رو بخون 

پس بچه ها دوساعت قفل میکنم هر کی اومد بتونه پستم رو ببینه  (نرید تاپیک بزنید باز دعبام کنید 😝 ...

عالیه👌👌👌👏👏 بهترین پیشنهاد رو دادی من که سفت و سخت پایه ام 🤥😊ولی لطفا اسلحتو زمین نزار ای ام بی جنبه😁

نه خدایی عااااااالی بود 👌من ک هستم میخوام پوزه ی  جاریمو ب خاک بمالونم ..میگه تو نمیتونی 🤨

گروه آبی🦋وزن شروع۶۶🔐🦋وزن فعلی۶۳/۸۰۰🦋۶۲🔒🦋👈۶۰ب یاری خدا🦋وزن هدف ۵۵🔒🦋انشاالله 😍 🦋با گروه پر انرژیه بامداد خمار😘       شروع ۱۲/۷/۱۳۹۸         🦋🦋🦋🦋تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 🦋🦋🦋🦋
عالیه👌👌👌👏👏 بهترین پیشنهاد رو دادی من که سفت و سخت پایه ام 🤥😊ولی لطفا اسلحتو زمین نزار ای ام ب ...

اسلحه ی بامداد هیچوقت زمین نمیمونه 🔫 

جنگ جنگ تاپیروزی 😝

بچه ها توضیح چالش رو‌هم گذاشتم تو امضام هر کی خبر نداشت بگید بخونه 

1547