1472
1459
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 240905 بازدید | 40407 پست
سلام عزیزم . نه خدا نکنه . همون میکروبی شده  حتما زودی خوب میشه نذر صلوات کردم براش    ...

امیدوارم عزیزم حالا نمونه برداری کردن تافردا معلوم میشه کدومه 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی●وزن شروع ۶۰●وزن جدید۵۴.۲۰۰●وزن هدف ۴۸باهمراهی گروه خوب بامدادخمارچالش ۵۵ روزه لاغری تا شب یلدا😍به امید مانکن شدنم😍من میتونم💪
الهه ناخونک باعث اصافه وزن میشه یعنی؟؟؟؟؟

بله عزیزم بدون اینکه متوجه بشی ذره ذره کالری مصرف میکنی و به چشمت نمیاد آخرم سیر نمیشی.بعد میبینی عه!نخوردم و لاغرنمیشم!وباخودت میگی چرا؟!!!؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
عیب نداره گلم.منم یه حرکتایی از جاریام میبینم با اینکه فعلا عقدیم!ولی چاره چیه؟بعضیا دوست دارن با آد ...

هووووف جاری منم از اول عقد باهم مشکل داشت و همش بهم طعنه و تیکه مینداخت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

فرخنده ینی چی این حرفت الکی بهتون استرس میدن ک چی توروخدا ببرش ی بیمارستان درست حسابس😭😭

تا فردا معلوم میشه عزیزم 😔 گفتم اینجا دارن آزمایش میگیرن بخوایم ببریمشم باید با مسئولیت خودمون باشه...فردا معلوم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی●وزن شروع ۶۰●وزن جدید۵۴.۲۰۰●وزن هدف ۴۸باهمراهی گروه خوب بامدادخمارچالش ۵۵ روزه لاغری تا شب یلدا😍به امید مانکن شدنم😍من میتونم💪
پس چشم دیدنتو ندارن..حسودای پلاستیکی اصلاااا خودتو ناراحت نکن اصلن امشب واسه منم ی مسیله ای پیش او ...

برن ب درک😞😞چیشده؟😕🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1436
من بیمارستانم یکی از دکترا تشخیص سرطان معده داده یکیشون گفته میکروب معده س... اولی هم البته میگه می ...

فرخنده جونم سلام 😔😔😔

ب نظر من زوده واسه این حرف هااا

امیدتو از دست نده

توکل کن ب خدا

ما اینجا همگی واست دعا کردیم..واسه دل مادریت...واسه کوجیکی اوا

نگراااان نباش فرخنده

عزی دلمی قربونت برم

من مطمئنم ی چندروز دیگه میای با خبرااای خوب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎💎💎💎تیکر هدفمه💎💎💎💎                                             گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید ۶۱💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
تا فردا معلوم میشه عزیزم 😔 گفتم اینجا دارن آزمایش میگیرن بخوایم ببریمشم باید با مسئولیت خودمون باشه ...

خودت خوبی؟وای خدا کاش کنارت بودم حداقل 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه گلم مرسی از انگیزه دادنت

آفرین دختر خوووب

تو میتونی👏👏👏💪💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎💎💎💎تیکر هدفمه💎💎💎💎                                             گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید ۶۱💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
@mahgoliiiii   نیستی یار ؟کم پیدایی  من شام ی لیوان شیر دارچین خوردم با ی خرما  خد ...

من شام هویج پخته خوردم

تقریبا 550

من این هفته تقلب زیاد داشتم 500 کم کنم بسمه 😂

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
خیلی جدیه و خشک مذهب منم مث خودش باهاش رفتار میکنم ولی خواهرشوهرام همش با من میگن میخندن شوخئ میکنیم ...

جاری منم همین مدلیه من حتی هیچ کاری هم نکنم یه بهونه داره که قهر کنه مثلا یمدت بامن قهر بود که چرا شوهرت تو مهمونیا پیشت میشینه شوهر من نمیشینه یا مثلا به همه میگه این بی حیاست که عکس خودش و شوهرش رو میذاره پروفایل بعد خودش قهر میکنه 

ولی من اصلا اهمیت نمیدم برام مهم نیست چون واقعا فکر میکنم درشان من نیست با اینجور آدمها با همچین افکاری هم تراز بشم وقتی هم اهمیت نمیدم بیشتر ناراحت میشه 

البته قبلا بدتر بود الان چون من خیلی اهمیت نمیدم برام مهم نیست اون بیشتر احترام میذاره حداقل تو ظاهر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم
8
هووووف جاری منم از اول عقد باهم مشکل داشت و همش بهم طعنه و تیکه مینداخت

اینا طعنه نمیزنن ولی آدم رو بی محل میکنن

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
جاری منم همین مدلیه من حتی هیچ کاری هم نکنم یه بهونه داره که قهر کنه مثلا یمدت بامن قهر بود که چرا ش ...

وای دقیقا مث جاری منه😐😐😐😐😐😐منم اصلا محل نمیدم فقط تو جمع بهش سلام میدم اون اگه بگه خوبی میگم‌ممنون شما خوبید اکه نگه هم همون سلام فقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم عزیزم حالا نمونه برداری کردن تافردا معلوم میشه کدومه 

حال اوا چطوره؟خیلی گریه کرد؟

واسه نمونه برداری ب هوش بود؟

فرخنده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چی بگم اخه دلم خاااالی بشه

از صب سنگین ب خداااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم نشدن وزن به خیلی عوامل بستگی داره نمیشه همینجوری بگم کامل از کاراش خبر ندارم که  ممکنه ناخو ...

آخه خودم حواسم بود ناخونکاشم بیشتر میزدیم تو برنامه.متابولیسمشو نمیدونم اما ۹۲بود حالا شده ۹۰

اینا طعنه نمیزنن ولی آدم رو بی محل میکنن

این طعنه میزنه میگه تو چرا جواب نمیدی یا محل نمیدی😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
بله عزیزم بدون اینکه متوجه بشی ذره ذره کالری مصرف میکنی و به چشمت نمیاد آخرم سیر نمیشی.بعد میبینی عه ...

واااای

من خیلی عادت بدی دارم..میگم چیزی نیس

البته اینم بگم من همیشه ۱۰۰ تا نگه نیدارم واسه همین ناخنک زدن هااا

هر هفته هم کاهش دارم

ولی خیلی بد ناخنک زدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام الهه جون ممنون توخوبی؟ من بیمارستانم یکی از دکترا تشخیص سرطان معده داده یکیشون گفته میکروب معد ...

سلام عزیزم 

خدا نکنه انشالله که اصلا هیچی نیست دکترا آدمو الکی میترسونن و بدترین تشخیصی که ممکنه رو میدن 

پارسال درمورد خواهر شوهر منم تشخیص سرطان خون دادن تازه قطع امید هم کردن امسال عروسیش بود هیچیش هم نبود 

غصه نخور گلم خدا بزرگه ♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم
حال اوا چطوره؟خیلی گریه کرد؟ واسه نمونه برداری ب هوش بود؟ فرخنده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چی بگم اخه دل ...

منکه خودم حالم بد بود از صبح الانم این قضیه پیش اومد برا خودم حالا بازم اوا😭😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بیمارستانم یکی از دکترا تشخیص سرطان معده داده یکیشون گفته میکروب معده س... اولی هم البته میگه می ...

عزیزم ان شالله هیچی نیست منم برات دعا میکنم ان شالله خدا صدامو بشنوه😘

خیلی جدیه و خشک مذهب منم مث خودش باهاش رفتار میکنم ولی خواهرشوهرام همش با من میگن میخندن شوخئ میکنیم ...

زیبا جاری است دیگر🤕

چه اخلاقی واقعا 

من بخوام برم خونه مامان جاریم اگه جاریم نباشه اصلا رومون نمیشه بریم🙄

هرجوری شده برش میداریم میبریمش

ولی جلوش اگه دیدیش خنثی باش به اون ورت بگیر

که اصلا برات مهم نبوده اونجا نبودی 

💎گروه آبی💙کاربری مهدیه ۲۴ سابق هستم🤗                   قدم ۱۶۷   وزن شروع ۸۸🙊👈🏻وزن جدید ۶۹.۷۰۰🥰》۶۸/۱۵۰》۶۷/۲۵۰💙 》۶۶/۵۵وزن هدف اول ۶۵🔒     هدف دوم ۶۱🔒هدف چهارم ۵۹🔒    باید شب یلدا به هدف دومم رسیده باشم💃💃💃💃        من یه مامان خوش ذوق وپر‌انرژیم😎😍😘 خدای خوبم بهم‌ اراده قوی بده من میییییییتواااااااااااااااانمممممممممممممممم🏋️‍♀️
1457