1472
1459
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 240952 بازدید | 40532 پست
سلااااام ام البنین جان خوبی؟ از اون موقعه من فقط یکبار رفتم حرم اونم  با مهمونام باورت میشه&n ...

ممنون.توخوبی دوست بد؟😢

منم زنگ نزدم برای کیفه.هنوز همونجاست اگه پرتش نکرده باشن😃

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
😂😂😂😂 اقااا شما رژیممم و ورزش داشته باااش... غر تممم بزنی اوکی هس😂

❤♥️

💎گروه آبی💙کاربری مهدیه ۲۴ سابق هستم🤗                   قدم ۱۶۷   وزن شروع ۸۸🙊👈🏻وزن جدید ۶۹.۷۰۰🥰》۶۸/۱۵۰》۶۷/۲۵۰💙 》۶۶/۵۵وزن هدف اول ۶۵🔒     هدف دوم ۶۱🔒هدف چهارم ۵۹🔒    باید شب یلدا به هدف دومم رسیده باشم💃💃💃💃        من یه مامان خوش ذوق وپر‌انرژیم😎😍😘 خدای خوبم بهم‌ اراده قوی بده من میییییییتواااااااااااااااانمممممممممممممممم🏋️‍♀️
چرا یادمه راستی  مبارکه 🌺

سلامت باشی فدات😘تو عقدم لاغر نبودم.چاخالو بودم بازم.من باید تو همه ی مراسم هام چاخالو باشم😢

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کل بدن شامل شکم و پشت و همه جا میشه؟

بستگی داره.

بعضی قسمتا موهاش پرزه لیزر نمیکنن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪
عزیزم ما فقط داریم کالری شماری میکنیم کربو شماری که نمیکنیم اصلا نیازی نیست فیبر و چربی و کربو و .. ...

میدونم گلم ولی گفتم بجز کالری حواسمون ب اونا هم باشه.بعضی وقتا کالری کمه ولی کربو قرمز میشه اونوقت وقتی وزن کم نمیکنن میگن چرا کم نکردیم☺

1473
وااای عزیزم شوهرم یه همکار داره آقای 60 ساله ای هستن خیلی پرانرژی و خوش گذران گفته بود به بچه هام ا ...

ن عزیزم بعضی وقتا لج میکنه ایکاش خوشگذرونی میکرد

الان عمم ابگوشت نذری داد بابام اورد یک کلمه حرف نزد ب شوهرم گفت اینو عمه داد هرچی گفتیم بیا بالا نیومد پشت کرد رفت شوهرم هنگ کرده بود من لال شدم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪
بچه ها امروز آوا حالش بد شد من بردمش دکتر گفتن مشکلی هست باید آزمایش بگیریمو اینا نگفتن بهمون مشکل چ ...

عزیزم من صلوات فرستادم.ان شالله ک هیچی نیست.چون بچه ست واسه یه بیماری کوچیکم ممکنه بستریش کنن.توکل کن بخدا.ان شالله ک هیچی نیست.نترس عزیزم😘

بچه ها امروز آوا حالش بد شد من بردمش دکتر گفتن مشکلی هست باید آزمایش بگیریمو اینا نگفتن بهمون مشکل چ ...

فرخنده جون بیا خبر بده از دختر گلی انشالله چیزی نیست گلم

💎گروه آبی💙کاربری مهدیه ۲۴ سابق هستم🤗                   قدم ۱۶۷   وزن شروع ۸۸🙊👈🏻وزن جدید ۶۹.۷۰۰🥰》۶۸/۱۵۰》۶۷/۲۵۰💙 》۶۶/۵۵وزن هدف اول ۶۵🔒     هدف دوم ۶۱🔒هدف چهارم ۵۹🔒    باید شب یلدا به هدف دومم رسیده باشم💃💃💃💃        من یه مامان خوش ذوق وپر‌انرژیم😎😍😘 خدای خوبم بهم‌ اراده قوی بده من میییییییتواااااااااااااااانمممممممممممممممم🏋️‍♀️
سلااااام ام البنین جان خوبی؟ از اون موقعه من فقط یکبار رفتم حرم اونم  با مهمونام باورت میشه&n ...

عکس خودتو گذاشتی؟☺من گفتم شاید راضی نباشی عکسامونو پاک کردم.ولی شماره تو دارم هنوزم🙂

خب شاید خونه نیستن دیگه😐

لج میکنه زیبا 

من اخلاق بابامو میدونم مامانم زنگ زد تورو خدا ناراحت نشو الان 2 شبه میگم میایم مامانم زنگ میزنه میگه ناراحت نشو تورو خدا بابا دوباره رگ اورده 

کلا اخلاقش همینه 

بعد سر حرف میرسی میگه چرا نمیاین شما خونه مادرشوهرت خوشین و این حرفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
عزیزم ما فقط داریم کالری شماری میکنیم کربو شماری که نمیکنیم اصلا نیازی نیست فیبر و چربی و کربو و .. ...

من ساعت 6 کوکو خوردم کالریش تو برنامه نبود مطمئنم زیر 100کالریه ولی من 150 زدم.شامم یه لیوان اب ابگوشتو خوردم 3 قاشق حبوباتشو

فقط ناهار 40گرم نون خوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ساعت 6 کوکو خوردم کالریش تو برنامه نبود مطمئنم زیر 100کالریه ولی من 150 زدم.شامم یه لیوان اب ابگو ...

خونه دختر عمه شوهرم ی تیکه نون محلیم خوردم ک تو برنامه نبود بخاطر همین کلا 1076 بستم گفتم اون بقیش بمدنه واسه نون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خجالت میکشم گزارش بدم😢

ولی چه کنم‌ رو سیاهم🤕🤕

صبحانه👈🏻دو کف بربری+۳گرم کره+۱ق چایخوری عسل🤤

ناهار👈🏻دو کف سنگک+کمی‌بریان+۱لیوان دوغ😌

میان وعده👈🏻انگور+۱کیک یزدی+دواسکوپ😢😢🙉

شام👈🏻۳تا تست سبوس دار+۱۰گرم پنیر(تست رو اول خوردم‌اینقدر نرم بود خالی میخوردم‌ رفتم‌روی جلدش رو دیدم هر یه دونه ۸۲🤯)چرا اینقدر‌زیاد بود🤕

خیلی چیز میز خوردم🙊کالریم ۱۱۹۰‌شده از ۱۲۶۰ 

ورزش👈🏻۴۵ مین هوازی +چالش ران وشکم(روز اول)+حلقه ربع ساعت💪

@omolbanin        @ثمین8    

تو دیگه فکر کنم😢 ولی انگار میخواد بره تثبیت

تثبيتتت؟؟؟🤔🤔🤔

با اين حساب تو ديگهههه😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
 تثبيتتت؟؟؟🤔🤔🤔 با اين حساب تو ديگهههه😂😂😂😂

🤕احتمالا

1474
شش جگر سفید گوسفند اینو ندووس😢 ولی بریون اگه چرب نباشه خوشمزه ست🤤ایناکه روش خلال نیس شُش است😊

اون اش و لاشه 😐🤕چرا این شکلیه پس😩😕اونیکی ک خلال داره خوشمزه ب نظر میاد اونیکی نه😐اون خلالیه مث همبرگره😋😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
اون اش و لاشه 😐🤕چرا این شکلیه پس😩😕اونیکی ک خلال داره خوشمزه ب نظر میاد اونیکی نه😐اون خلالیه مث ...

ولی مزه اش خیلی فرق داره با همبرگر ها با کبابم فرق داره

اره اون اش ولاشه🤒 مثل گوشت چرخ کرده میمونه تازهههه روی نونش ۳.۴تا ملاقه اب دنبه میریزه بعد اینا رو میذاره روش بدتر از اون ابگوشت‌کشک‌بریونی هست اونم نون توش میریزن میخورن🤯یه جا فک کنم ۳۰۰۰ کالری بخورن

لج میکنه زیبا  من اخلاق بابامو میدونم مامانم زنگ زد تورو خدا ناراحت نشو الان 2 شبه میگم میایم ...

خب چرا اینطوری میکنه؟ازتون ناراحته لابد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
ولی مزه اش خیلی فرق داره با همبرگر ها با کبابم فرق داره اره اون اش ولاشه🤒 مثل گوشت چرخ کرده میمونه ...

وای سرم گیییج رفت واقعا تو امروز از اون اش و لاشع خوردی؟؟؟😐😐حالا بد مزه اس؟توی کشک نون میریزن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای سرم گیییج رفت واقعا تو امروز از اون اش و لاشع خوردی؟؟؟😐😐حالا بد مزه اس؟توی کشک نون میریزن؟

😂😂😂 از اون اش ولاشه نخوردم اصلاااا دوست ندارم از شکلش متنفرم 🤕

نه دیگه همه عاشقشن همچین مسافر میاد صف میکشه واسه بریون خود مردمشم همینجور ولی بریون خوشمزه س

1450