1600
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399565 بازدید | 64093 پست
چه جالب از قبل پری ورم میکنی ؟؟ این جوری که خیلی بده😕

اره ورم میکنم

جوش میرنم

دردهای لگنی دارم

ولی خیلی زود ورمم شروع میشه

ورم شکم و سینه

من همیشه دوهفته آخر ماه وزن نمیکنم😤😤😤😤

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک

امشب 1400تا بستم از کالری اصلیم 50.60تا بیشتر 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدرس کانالsameh_gallery98گروه آبی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:54من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ 69❤68❤67.700❤67.400❤67❤66.700❤تیکر رسیدن به هدفمه😍چیزی تا 54 شدن نمونده😍😍😍پیج کاری sameh.gallery
وای خدا مردم از خنده🤣🤣🤣🤣بخدا اشتباه شد وقت زیق بود

😂😂😂😂

خدا خیرت بده...

امروز کلییی از بابت استقبالت خندیدممم.....

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

وای از دست این شوهر شکمو چقدر امشب جلوی خودمو گرفتم که سالم بخور صبحانه👈🏻حلوا سویق وشیره خرما که ...

وای لقمه با کاهو خیلی جالب بود ایول👍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیام😍    📌گروه نارنجی📌   وزن شروع چالش: ۷۹🙈    وزن کنونی؛۷۶     هدف اول: ۷۵🔒      هدف دوم: ۷۲🔒      هدف سوم: ۶۹🔒.       فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
پارسال یبار پاپ اسمیر رفتم  الان دلم میخواد یدور دیگه برم دکتر زنان

میپرسم فردا برات عزیزم 

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
 اراده و تلاش که باشههه.... کار شدنیی میشههه💪💪💪

انشاالله حتمااااا .من میتونمم💪💪

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب
منم چند سریی‌ خواستم ، برای شوهرم بفرستممم... میترسممم که همین یه روزنه  امیدم که بهش ...

خخخخ ماکه‌کلی خندیدیم😂😂😂😂خوشیش به همین چیزاس😂😂

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 

بچه ها فردا قراره برای کار برم دعا کنید درست شه

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
خخخخ ماکه‌کلی خندیدیم😂😂😂😂خوشیش به همین چیزاس😂😂

منم اگه فرستادم از ش عکس میگیرممم و میفرستمم....

خدایا شوهرم را به خودت میسپارم،،،، 😂😂😂

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
مهدیه دیدی چقدررر حال میده..هر چقدر هم بخوای میتونی لقمه بگیری عااالیه..هویچ و کاهو خیلی ب داد من ر ...

پیشنهاد کاهوت که خیلی مفید و جالب بود.

هویج چطوری به دادت رسید؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیام😍    📌گروه نارنجی📌   وزن شروع چالش: ۷۹🙈    وزن کنونی؛۷۶     هدف اول: ۷۵🔒      هدف دوم: ۷۲🔒      هدف سوم: ۶۹🔒.       فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
8
اره ورم میکنم جوش میرنم دردهای لگنی دارم ولی خیلی زود ورمم شروع میشه ورم شکم و سینه من همیشه دو ...

وای چقدر بد اینجوری.

منم ورم میکنم ولی تو خود پریود.جوشم بهم میزنه زیاااااااااااااد .جوش از همه چی بدتره کاش نمیزد.😕

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب
تاپیک پربازدید رو دیدم گفتم منم رو امین تستش‌ کنم قشنگ فهمیدم خیلی پرررته😂😂

عزیزم😅

بچه ها فردا قراره برای کار برم دعا کنید درست شه

ان شاالله که جور بشهه

گلم ایه الکرسی برات خوندم...

خودت هم دم رفتن زیاد بخون....

ان شاالله که هر چی خیره گلمم☺️

فداتشم من ی سره رژیم گرفتم..وسطاش اصلن شل کن و سفت کن درنیاوردم تو چهار ماه ونیم خب توام میتونی عز ...

قربونت برم...ماشالله ب ارادت...موفق باشی جانم

هنوز مادر نشدم،اما میدانم خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا درآغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم.بیا و درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخوای از روی پدرت هم خجالت میکشم عزیزم.اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم،هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت سختی کشیدم،بی منت!اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمیاورد.عزیزترین آرزوهایم بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
پیشنهاد کاهوت که خیلی مفید و جالب بود. هویج چطوری به دادت رسید؟؟؟

هویچ هم چون شیرین..هم دیرررر تموم میشه خوردنش

خلاصه اوایل رژیم ک مثه معتادا بودم تا میخواستم چیزی بخورم هویچ میخوردم

کاهو میخوردم

صب فقط نون میخوردم.بقیه غذاهای نونی با کاهو لقمه میگرفتم

البته  ی بیست روزی هست ک ی خورده بیشتر دارم نون میخورم..ولی بازم برمیگزدم ب آغوش کاهو

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
1601
میپرسم فردا برات عزیزم 

مرسی عزیز دلم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدرس کانالsameh_gallery98گروه آبی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:54من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ 69❤68❤67.700❤67.400❤67❤66.700❤تیکر رسیدن به هدفمه😍چیزی تا 54 شدن نمونده😍😍😍پیج کاری sameh.gallery
قربونت برم...ماشالله ب ارادت...موفق باشی جانم

عزیزمی ممنونم

بچه ها من برم قران بخونم

واسه کسی ختم قرآن گرفتیم

جز ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ ب من افتاده

التمااااس دعا

بچه ها من برم قران بخونم واسه کسی ختم قرآن گرفتیم جز ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ ب من افتاده التمااااس دعا

قبول باشه 

التماس دعا 

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی ۶۵👈۶۴٫۹۰۰ 👈۶۳٫۸۰۰👈۶۳٫۱۰۰💚وزن هدف ۵۸💪💪💪
 منم اگه فرستادم از ش عکس میگیرممم و میفرستمم.... خدایا شوهرم را به خودت میسپارم،،،، 😂😂😂

اوووره منم تگ کن انقد تند تند میره جلوچ😊😊

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 
1578