1542
1541
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399250 بازدید | 64093 پست
بنده هم یک گروه سبزی هستم 🙌🙌

گروه سبزچه جوریه

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
چقدر خوبه دختر داشتن واقعا مخصوصا ده ساله که میشن واقعا همدم مادر میشن .خدا حفظش کنه بهار خوشگلما❤❤❤ ...

آره خیلی خوبه خداروشکر 😍😍😍 

قربونت عزیزدلم همچنین گلنوش خوشگلمو  

انشالله جونم بزرگ بشه میبینی چقدر بهتر هم میشه برات باهم میرید بیرون کیف میده کلی  

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
😂😂😂😂 ای شیطان رجیم.برو پی کارت😈😈😈😈😈

من برم لالا تا گودی خوابه😴😴😴😴😴😴 

رفتم رفتم 

(دروغ گفتم دارم میرم ورزش )🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گروه سبز 💚وزن الان :6۴/٨٠٠💚وزن هدف :۶٢ 💚

سلام سلام

من حدودا از هشت مهر سرما خوردم

و خونه نشین

باشگاه نرفتم

ی بار هم کمپوت اناناس بیشتر از حد معین کالری خوردم:)

وزن اولیه بیس و دو مرداد۸۹و۹۰۰

انروز وزن کردم

۸۴و۱۰۰

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
عزیزم.چه با احساسه.❤ انشاالله سرش با داداشش گرم میشه یکم وابستگیشو کم میکنه.وقتی پسرت اومد یکم کارا ...

قربونت عزیزم😘😘 

آره در حد اینکه خواهرش بمونه بهش مسوولیت میدم دوست ندارم نقش مادر داشته باشه واسه خودش هم خوب نیست  

الانم تو بارداری خیلی کمکم میکنه 😍😍 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
آره خیلی خوبه خداروشکر 😍😍😍  قربونت عزیزدلم همچنین گلنوش خوشگلمو   انشالله جونم ب ...

آره واقعا مخصوصا که من خواهرم ندارم .بچم باید جا خواهرم برام پر کنه .فدات بشم عزیزم 😘😘😘😘

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب

[QUOTE=107327287]من برم لالا تا گودی خوابه😴😴😴😴😴😴  رفتم رفتم  (دروغ گفتم دارم میرم ورزش )

😂😂😂😂😂خدا بگم چیکارت نکنه الهام.

بروووووووووو😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
8
قربونت عزیزم😘😘  آره در حد اینکه خواهرش بمونه بهش مسوولیت میدم دوست ندارم نقش مادر داشته باشه ...

شما کارت بیسته عزیزدلم❤❤❤❤

خداروشکر😘😍

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
گروه سبزچه جوریه

عکس پروفایل تو امضام رو ببین

شما کارت بیسته عزیزدلم❤❤❤❤ خداروشکر😘😍

😘😘♥️ کَرِتیم 

😘😘♥️ کَرِتیم 

عشقی❤😘😍😍😍😍😍😘😘

من برم به بقیه کارام برسم بعد میام😘😘😘😘😘😘❤❤❤

1563

بچه ها قضیه عکس پروفایل رو یبار دیگه میزارم حالا که خلوت تره تا بچه هایی که ندیدن ببینن👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

بچه ها یبار دیگه توضیح میدم براتون دقت کنید لطفا بازهم متوجه نشدید بپرسید 

قرار شد عکس پروفایلمون رو با توجه به اضافه وزن ها تغییر بدیم 

چهار تا گروه داریم 

گروه ۱ ( سبز ) که اضافه وزنشون ۵ کیلو به پایین هست 

گروه ۲ (آبی ) که اضافه وزنشون ۶ تا ۱۵ کیلو هست 

گروه ۳ (نارنجی ) که اضافه وزنشون ۱۶ تا ۲۵ کیلو هست 

گروه ۴ ( قرمز) که اضافه وزنشون ۲۵ کیلو به بالا هست 

( یکم وزن ها رو نسبت به توضیح قبل تغییر دادم )

خب چجوری بدونیم ما جزو کدوم دسته هستیم ؟ 

وزن الانتون رو منهای وزن هدفتون کنید 

وزن هدف باید وزن ایده آل یا کمتر باشه ( بیشتر نمیشه )

مثلا نمیشه کسی که وزن ایده ال براش ۶۰ هست بگه فعلا ۸۰ میشم تا بعد چون اینجوری دیگه انگیزه ندارید تا به گروه سبز برسید 

👈🏼وزن ایده آل رو نسبت به قد پایین پست میزارم  

پس همگی با توجه به اضافه وزنتون عکس پروفایل رو عوض کنید 

تو امضاتون هم بنویسید مثلا گروه : وزن شروع : وزن جدید : وزن هدفتو پست بعدی عکس پروفایل وروش گذاشتن امضا و رنگی کردنش رو میزارم

وزن ایده آل نسبت به قد 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 

نه هنوززز مونده.کمی تا قسمتییی ابری هسس یه نواحییی هاییی🥴 ۱۶۷ هستم گلمم

وای قدتم که خوبا😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
دلم برات تنگ شده❤❤خوش بحال دانش اموزایی ک معلم خوشگلب مث تو دارن🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

فدات عزیزم🤩🤩🤩سعی میکنم هر وقت بیکار بودم بیشتر سر بزنم😘😘😘

گروه سبز 🤩وزن اولیه:۸۵. وزن اکنون: ۶۳...۶۲...وزن هدف:۵۸💪
1578