1600
1480
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399170 بازدید | 64093 پست
بچه ها یبار دیگه توضیح میدم براتون دقت کنید لطفا بارم متوجه نشدید بپرسید  قرار شد عکس پروفای ...

قد164 

وزن 64

هدف55

64-55=9

گروه آبی میشم

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵
سلام الها جونم نوش جونت منم میخواستم قورمه سبزی بپزم بعد دیگه پشیمون شدم نپخیدم😂

اره نپزی بهتره،ازبس وسوسه کنندس😂😂😂خوبی گلم؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن فعلی60،5💙💙💙 وزن هدف50💙💙💙

بچه ها یبار دیگه توضیح میدم براتون دقت کنید لطفا بارم متوجه نشدید بپرسید 

قرار شد عکس پروفایلمون رو با توجه به اضافه وزن ها تغییر بدیم 

چهار تا گروه داریم 

گروه ۱ ( سبز ) که اضافه وزنشون ۵ کیلو به پایین هست 

گروه ۲ (آبی ) که اضافه وزنشون ۶ تا ۱۵ کیلو هست 

گروه ۳ (نارنجی ) که اضافه وزنشون ۱۶ تا ۲۵ کیلو هست 

گروه ۴ ( قرمز) که اضافه وزنشون ۲۵ کیلو به بالا هست 

( یکم وزن ها رو نسبت به توضیح قبل تغییر دادم )

خب چجوری بدونیم ما جزو کدوم دسته هستیم ؟ 

وزن الانتون رو منهای وزن هدفتون کنید 

وزن هدف باید وزن ایده آل یا کمتر باشه ( بیشتر نمیشه )

مثلا نمیشه کسی که وزن ایده ال براش ۶۰ هست بگه فعلا ۸۰ میشم تا بعد چون اینجوری دیگه انگیزه ندارید تا به گروه سبز برسید 

👈🏼وزن ایده آل رو نسبت به قد پایین پست میزارم  

پس همگی با توجه به اضافه وزنتون عکس پروفایل رو عوض کنید 

تو امضاتون هم بنویسید مثلا گروه : وزن شروع : وزن جدید : وزن هدفتو پست بعدی عکس پروفایل وروش گذاشتن امضا و رنگی کردنش رو میزارم

وزن ایده آل نسبت به قد 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 

چالش حذف شکر 👉🏼 چالش نوشیدن آب 👈🏼چالش زیبایی بخاطر چالش تا عید دیگه عضو جدید نمیگیریم 🌺 .  وزن اولیه ۸۲ وزن آخر و قبل بارداری ۴۹ وزن بعد زایمان ۵۶ هدف جدیددوباره  ۴۹  تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه🤣🙈

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

بله عزیزم تثبیتم.ان شاا..ازفرداشروع میکنم😊

ان شاءالله عزیزم .موفق باشی❤

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵
1546

منم آبی میشم

ولی یکی دو کیلو که کم کنم سبز میشم 😊

توپولویی که میخواد لاغر بشه😊😊وزن اولیه 76وزن الان74👈72👈 71  خیلی راضی ام از خودم😄وزن اولی هدف70😮 هدف65😍😍😍میدونم میتونم چون اردام فوق العاده قویه💪💪
بچه ها یبار دیگه توضیح میدم براتون دقت کنید لطفا بارم متوجه نشدید بپرسید  قرار شد عکس پروفای ...

الهه جون یه طلایی ام بزار برا تثبیتیا.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

بامی جون خوبی

امروز ترازو به من دوتاعدد نشون داد  کدومو در نظر بگیرم بیشتره یا کمترهه؟

یکیش که  ده دیقه بعدهwcبود زد ۶۳/۳۰۰

اونیکی بیس دیقه بعدهwcکه زد ۶۲/۷۰۰

؟؟

بچه ها همه از همین عکس ها استفاده کنید بزنید روش تا واضح بشه و اسکرین بگیرید اضافه عکس رو کراپ کنید و فقط همین مربع رنگیا که گذاشتم رو بزارید پروفایلتون 

چالش حذف شکر 👉🏼 چالش نوشیدن آب 👈🏼چالش زیبایی بخاطر چالش تا عید دیگه عضو جدید نمیگیریم 🌺 .  وزن اولیه ۸۲ وزن آخر و قبل بارداری ۴۹ وزن بعد زایمان ۵۶ هدف جدیددوباره  ۴۹  تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه🤣🙈
سلام پریودم،اماامروزانتحاری زدم😳 نتونستم ازش دل بکنم😔

به به نوش جونت

منم همینا درست کردم امروز یه وجب روغن روش بود گفتم نمیخورم پیاز سرخ کردم با اسفناج چرب تر از قورمه سبزیه شد😩 بدون نون خوردم ب خودم دلداری میدادم روغن زیتونه اشکال نداره😟

گروه سبز😊  وزن اولیه:93.35؛   وزن فعلی:74.10؛    وزن هدف:70
1432

خب الهه جونی یا این حساب من که قدم ۱۷۲ وزن ایده آلم ۶۱ تا ۷۵ .که ۹۶ منهای ۷۵ میشه ۲۱ .پس ینی من میشم گروه نارنجی عایا؟؟؟

🙈🙈🙈ببچید زیاد سوال پرسیدم😘😘

گروه نارنجی :وزن شروع: 98 *هدفم تا عید 87 کم کردن 11 کیلو💪💪💪عشقم پسرم🥰نفسم پسرم🥰دنیام پسرم😍😍😍
به به نوش جونت منم همینا درست کردم امروز یه وجب روغن روش بود گفتم نمیخورم پیاز سرخ کردم با اسفناج چ ...

تجربه به من نشون داده،هرچیزی روکه نخوری،بدترشومیخوری😂😂😂😂

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن فعلی60،5💙💙💙 وزن هدف50💙💙💙
اره نپزی بهتره،ازبس وسوسه کنندس😂😂😂خوبی گلم؟

اره والا😂😂😂😂

فدات شم عزیزم خوبم خدا را شکر .گلنئش را دیروز از شیر گرفتم خیلی خوشحالم 😂😂😂😂😂

خدا را شکر راحت کنار اومد👼👼

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب

برای امضا گذاشتن هم برید تو قسمت نینی سایت من 

اون سه خط رو بزنید 👆🏼👆🏼 

برید تو قسمت اطلاعات کاربری 

برید تو قسمت تنظیمات پروفایل و ویرایش امضا رو بزنید 👆🏼👆🏼👆🏼

تو قسمت قطره هم اگه بزنید میتونید رنگ متن رو تغییر بدید 

مثلا میتونید اگه تو گروه آبی هستید متن امضاتونم آبی بنویسید 

1537

قد ۱۵۶

ورن هدف ۴۸

۶=۵۴-۴۸

گروه ابی میشم

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 
اهان ولی خب اخه من هدف اخرم ۷۸ باشه احتمالا الان ۹۶ ام  پس چه گلطی کنم☹

خب میری تو‌گروه قرمز و بیشتر تلاش میکنی که برسی به گروه نارنجی 

سلام عشقم منی که به وزن ایده آل رسیدم چه رنگی بزارم😊

سلام عزیزم سبز بزار 

خب میری تو‌گروه قرمز و بیشتر تلاش میکنی که برسی به گروه نارنجی 

الهه جون من درست حساب کردم؟

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 
1579