1676
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 403956 بازدید | 64093 پست
سلام خوبین میشه یکم از کارایی که رو رژیمتون تاثیر داشت برام بگین

عزیزم مهم تر از همه رعایت کردن رژیم

ورزش داشتن 

برای اینکه بهتر متوجه بشی توضیحات صفحه اول را مطالعه کن تمام موارد تو کاهش وزن موثره واقعا

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور

خب من رفتم یه دوش گرفتم یکمم شیر دوشیدم 😫😭 

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوک                  آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم  فعلا خیلی نمیتونم بیام تو تاپیک (استند بای حاجی ام ) لطفا اگه سوال داشتید حتما تگ کنید که ببینم 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

عافیت باشه عزیزم

اون پروسه شیر خودش هفت خان رستم🤣🤣

من تاریخ آن شبی را 🖤🖤که از عمق وجود گریستم ، دقیق به خاطر سپرده ام.....نه برای آن شب...بلکه برای آن صبح.....برای آدم دیگری ک روز بعد به آن تبدیل شده بودم🖤🖤
1677

آخی عزیزم تنت سالم درسته درد داره ولی تندتند بدوش

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
😂😂😂🤦‍♀️دیدی وقت افطار ربنا میخونن من اونو خوندم

من دعای قنوت را یادم اومدد

😅😅😅😅

ربنا اتنا فی الدنیا حسنه وفی الاخرت حسنه

و قنا عذاب النارر

خدایا در این تاپیک و تاپیک بعدی کمک کن که کاهش های خوبی داشته باشیم و به دور از باشیم از تنبیه و عذاب ...(محض شوخی)

🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸                              ❤️ ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامداد خمار❤️                       الان:۵۸ 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ هدف: ۵۰.... قد: ۱۶۷
قربپنت عشقم تو چه طوری😍😍😍

💋💋💋💋❤❤❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              
تایم و نوع ورزشتون چی بود؟؟

بستگی ب وزنت و بدنت و متابولیسمت داره عزیزم

توضیحات صفحه اول با دقت و کامل بخون🙏❤

من تاریخ آن شبی را 🖤🖤که از عمق وجود گریستم ، دقیق به خاطر سپرده ام.....نه برای آن شب...بلکه برای آن صبح.....برای آدم دیگری ک روز بعد به آن تبدیل شده بودم🖤🖤
لازمه دوباره اسممونو ثبت کنیم؟ من دیروز ثبت کردم

فکر کنم باید دوباره بنویسین چون امروز ثبت نام دیروز که ثبت نام نبود .

@kiarash_mami   اینایی که دیروز اسمشونا وارد کردن لازمه دوباره وارد کنن

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور
1665

بچه ها اسممو میخواسم بنویسم تو تاپیک وزن

میگه بیش از ۵۰۰۰‌کارکتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
فکر کنم باید دوباره بنویسین چون امروز ثبت نام دیروز که ثبت نام نبود . @kiarash_mami   اینای ...

ن عزیزم لازم نیس دیگه

@دوباره_زندگی    

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌خب بچه ها لطفا اول تو ضیحاتی که نوشتم‌رو بخونید حتما حتما حتما حتی اگه مطالب رو خوندید بازم بخونید یسری چیزا اضافه کردم 

بعد اسمتون رو تو تاپیک وزن وارد کنید لطفا اسمتون رو تو لیست بزارید و دونه دونه اسم نزارید لیست نفر قبلیتون رو کپی کنید و اسم و وزنتون رو با توجه به توضیحی که نوشتم وارد کنید

اینم لینک تاپیک جدید همه بیایید اونجا  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3653203/چالش-لاغری-تاعید-۹۹-بامداد-خمار

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوک                  آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم  فعلا خیلی نمیتونم بیام تو تاپیک (استند بای حاجی ام ) لطفا اگه سوال داشتید حتما تگ کنید که ببینم