1676
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 404003 بازدید | 64093 پست
اتفاقا منم اکثرا سه چهار ماه قبل عید همین کارا میکنم  دو ماه قبل عید هم میدم برام بدوزن  ...

انشآالله بدوزی بسلامتی بپوشی😘😘😘

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
 به لحن خانم شیرزاد بخونیدد عهههه واقعاااا،،، این نبووود پس کیی انتخاب میکنهههه؟؟؟ ...

😂😂😂😂😂😂😂

همون که شکوه میگه درسته😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

😂😂😂😂 زرد چرککک 🤣🤣🤣🤣🤣اقاا چقدر شیک شد این اسم رنگههه

زرد چرک😂

هی روز به روز داره به دایره لغات و رنگا و... اضافه میشه😂😂😂😂

1677
شدیدددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

😘😘😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💟💟💟💟💟💟💟💟💕💕💕💕💕💕💕💜💜💜💜💜💜💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

😂😂😂😂😂😂😂 همون که شکوه میگه درسته😂😂😂😂

😂😂😂👌👌👌👌

شک نکن همونههه

🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸                              ❤️ ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامداد خمار❤️                       الان:۵۸ 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ هدف: ۵۰.... قد: ۱۶۷
وااااای تبریک میگم عزیزممممم 🥰🥰🥰🥰 منم خیلی بچه دوست دارم اما به خاطر چاق موندن بعد از زایمان می ...

قربونت عزیزم♥️ 

خب بعدش شیر بدی و رعایت کنی وزنت کم میشه 

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوکعلت کم نشدن وزن 👉🏻  رژیم در ماه رمضان 👉🏻آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم
1668

چقدر همه چیت خوبه😍😍😍

@minimose    

پاهات چه خوش‌فرمههه😍😍😍

بیشتر روی شکم و‌پهلو کار کن.. اونا که صافتر بشن، هیکلت عالییی میشه👌👌👌👌

🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸                              ❤️ ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامداد خمار❤️                       الان:۵۸ 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ هدف: ۵۰.... قد: ۱۶۷
عزیزم هر چی عشقت می کشه بگو برات بخره چیکار به کار بقیه داری. وظیفه گودی برات هرچی میخوای بخره. خو ...

شکوه جون ببخشید دیشب مهمونی بودم یهو یه کاری پیش اومد نشد بمونم 

نمیدونم گفتم شاید باید حتما طلا باشه  

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوکعلت کم نشدن وزن 👉🏻  رژیم در ماه رمضان 👉🏻آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم
چه انگیزه خوبی☺️ ان شاالله که حتما میشی💪💪💪💪

😘😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              
سلام روزبخیرتازه یه ماه باتاپیک بامدادآشناشدم خواستم ازتاپیک وبامدادعزیزوبچه های گل  ازاین همه ...

سلام عزیزم 

قربونت 😘😘♥️♥️

قربونت دااا😘😘😘 اره وکیوم واسه من راحتهه.. چون از خیلی وقت تنفس عمیق را انجام میدادم، تقریبا م ...

خیلی خوبه شکم من هنوز بزرگه نمیتونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              
خیلی خوبه شکم من هنوز بزرگه نمیتونم

مال منم بزرگ و شلههه هنوز🤕

مال منم بزرگ و شلههه هنوز🤕

وااای سمیه من دپرس شدم😢

1651