1472
1411

سلام 

لطفا قبل از شروع رژیم حتما توضیحات پست اول رو بادقت بخونید بعد هر سوالی پیش اومد بپرسید 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم

اگه تازه وارد تاپیک شدید و‌میخواید عضو تاپیک باشید لطفا🙏🏼 و حتما حتما باااید تمام توضیحات رو بادقت بخونید توضیح کامل برنامه رو نوشتم که برای شروع کامل راهنماییتون میکنه  

ولی اگه باز توی طول برنامه براتون سوال پیش اومد من توضیح هر روش و برنامه رو شماره بندی کردم که تو این پست سر فصل میذارم با توضیح کلی و موضوع رو شماره بندی میکنم شما سوالتون مربوط به هر کدوم بود شماره ی مربوط به اون موضوع رو ببینید 

1️⃣ رژیم کالری شماری

2️⃣فرمول کالری شماری 

3️⃣نمونه برنامه غذایی 

4️⃣فست 

5️⃣خگخ  

6️⃣ورزش 

7️⃣توضیح برنامه کالری شمار کرفس باتصویر 

8️⃣نکته های مهم رژیم 

9️⃣ رژیم شیر دهی 

🔟 تثبیت

🅰️وزن کشی و سایز 

🅱️قوانین تاپیک  

توضیح هر کدوم ازین هارو تو پست های بعدی مینویسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1️⃣کالری شماری

رژیم ما بر پایه ی کالری شماریه 

یعنی هر چیزی از صبح تا شب میخوریم باید کالریش رو حساب کنیم 

حالا چجوری کالری غذاهامون رو حساب کنیم 

باید از برنامه ی کالری شمار استفاده کنیم مثل برنامه ی کرفس یا مانکن که بهتره همه برنامه ی کرفس رو بریزید که با هم هماهنگ باشید و اگههههه  نشد بعدش مانکن هم خوبه بهتره از بقیه ی برنامه ها استفاده نکنید در صورت امکان  

چند تا نکته در باره ی کالری شمار ها هست 

👈🏼اول اینکه فقط و فقط از برنامه های کالری شمار واسه شمردن کالریتون استفاده کنید 

👈🏼دوم کالری که برنامه های کرفس یا مانکن و بقیه بهتون میدن اشتباهه و واسه رژیم نیست حتما طبق فرمول ما باید حساب کنید 

👈🏼سوم نباید ورزشتون رو وارد کنید مثلا اگه کالری رژیمتون ۱۳۰۰ باشه و شما ۳۰۰ کالری هم ورزش کردید نباید ۳۰۰ تا بیشتر بخورید باید ورزش رو در راه رضای خدا انجام بدید و‌کالریش رو از کالری رژیمتون اصلا کم نکنید

👈🏼چهارم نیازی نیست تو برنامه ها هدف رو‌خریداری کنید اون واسه سوسولاست😄 

👈🏼پنجم مثلا اگه تو برنامه کرفس بهتون گفته ۱۲۰۰ تا میتونید بخورید ولی طبق فرمول ما ۱۳۰۰ تا باید بخورید و وقتی غذاتون رو وارد میکنید نمودارش قرمز میشه یا پر میشه اهمیت ندید طبق کالری رژیم خودتون باشید یعنی همون ۱۳۰۰ که اینجا حساب کردید  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2️⃣فرمول کالری شماری

حالا چجوری بدونیم چند کالری باید مصرف کنیم که تو یک هفته یک کیلو وزن کم کنیم 

باید وزنتون رو ضربدر ۲۰ کنید و جواب رو منهای صد 

مثلا وزنتون ۷۰ کیلو هست ضربدر بیست میشه ۱۴۰۰ و منهای ۱۰۰ میشه ۱۳۰۰ پس کالری رژیم برای وزن ۷۰میشه  ۱۳۰۰  یعنی هر روز اگه ۱۳۰۰ کالری مصرف کنید در هفته یک کیلو کاهش دارید این موال برای وزن ۷۰ هست شما باید طبق وزن خودتون حساب کنید  البته این فرمول برای کسایی هست که فست هم میگیرن و تو شیر دهی هم نیستن ( درباره فست و رژیم شیر دهی توضیح میدم ) 

کسایی که فست نمیگیرن وزنشون رو ضربدر ۲۰ منهای ۲۰۰ کنن یعنی اگه مثلا ۷۰ کیلو هستید ضربدر بیست ۱۴۰۰ منهای۲۰۰ میشه ۱۲۰۰ کالری این میشه کالری هر روزتون 

یعنی در واقع کسی که فست نمیگیره ۱۰۰ کالری کمتر از فرمول اول مصرف میکنه 

👈🏼نکته ی اول اصلا اصلا اصلا نمیشه زیر کالری رژیمتون مصرف کنید مثلا کالری رژیمتون ۱۴۰۰ باشه نمیشه ۱۱۰۰ کالری مصرف کنید بگید زودتر لاغر میشم یا جا ندارم حتما باید طبق کالریتون باشید 

چون بدن باید رفته رفته کالریش کم بشه که هم عادت نکنه و هم پله ای مصرف کنه همیشه کاهش داره 

اگه کمتر از کالری رژیمتون باشید شاید چند هفتهی اول خوب کم بشید ولی مطمئن باشید بعدش استپ میکنید و وزنتون یا کم نمیشه یا خیلی آهسته میشه

👈🏼نکته ی دوم حتما باید سه وعده غذای اصلی صبحانه ناهار شام و دوتا سه میانوعده که بهتره میوه یا خرما یا شیر باشه داشته باشید  

تو پست بعدی یه نمونه برنامه ی غذایی میذارم که بدونید چجوری غذا بخورید👇🏼👇🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

3️⃣نمونه برنامه غذایی 

👈🏼حتما اول روز رو با یک لیوان آب و آبلیمو و دارچین شروع کنید یا آب و سرکه سیب اینکار متابولیسمتون رو بالا میبره 

👈🏼صبحانه= حتما نون بخورید مثلا سه کف دست لواش و یه تخم مرغ آبپز و‌گوجه و چای و خرما یا نان و پنیر و گوجه و خیار یا نان و عسل و خامه خیلی کم یا شیره و ارده این میشه صبحانه البته شما طبق کالریتون حساب کنید کم و زیادش کنید یا یه چیز دیگه که سالمه بخورید ولی سعی کنید همین مدلی باشه مثلا صبح نرید یه خیار خالی بخورید تاااا ناهار ضعف کنید حتما صبحانه بخورید

👈🏼یک ساعت بعد از صبحانه یک لیوان آب و یک عدد سیب یا یه میوه ی دیگه 

👈🏼ناهار میتونید برنجی یا نونی باشه البته برنج رو هفته ای سه وعده میتونید بخورید بیشتر نشه و حذفش هم نکنید که موهاتون نریزه 

مثلا برنج پنج قاشق و خورشت سه قاشق با سالاد یا ماست 

یا اگه نونیه ۳۰ گرم نان و غذای نونی با سالاد یا ماست دیگه این بستگی به غذاتون داره و کالری رژیمتون که چی و چقدر بخورید 

👈🏼عصرانه میتونید میوه یا خرما و شیر یا چای و بیسکوییت رژیمی بخورید 

👈🏼و شام رو سعی کنید سبکتر باشه مثل عدسی سوپ نان و پنیر لوبیا چیتی و این مدل غذاها برنج اصلا شب نخورید نان کم بخوریداشکال نداره 

👈🏼اصلا آخر شب میوه نخورید شامتون رو دیر نخوردی نهایت نه و ده به بعد دیگه چیزی نخورید بجز آب

👈🏼تو رژیمتون حتما روزانه شیر یا ماست کمچرب روغن زیتون نصف قاشق و دوسه تا بادام یا مغزها و ۸ لیوان آب اجباریه  

من نمونه برنامه رو نوشتم برای مثال دیگه طبق کالری خودتون حساب کنید خیلی هم حساس نباشید که مثلا صد کالری از نهار رفته توشام مهم درست و سالم خوردنه و اندازه ی کالریتون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473

4️⃣فست 

خب ما بجز کالری شماری دوروز هم روز فست داریم یعنی باید فقط ۵۰۰ کالری مصرف کنیم نه بیشتر اگه ماه اول خیلی براتون سخت بود با ۷۰۰ کالری شروع کنید 

👈🏼روزهای شنبه و سه شنبه روز فست هست که حتما حتما فقط باید تو همین دوروز باشه نمیشه یه روز دیگه 

👈🏼تو روز فست بیشتر سبزیجات مصرف کنید و موادی که سیر کنندگی بالا و‌کالری کمتر دارن 

👈🏼میتونید دووعده ی صبحانه و شام فقط بخورید و یه میانوعده

5️⃣خگخ 

یا خام گیاهخواری

👈🏼یک روز هم خامگیاهخواری داریم که بهش میگیم خگخ 

یعنی تو اون روز فقط گیاهان خام میشه خورد 

👈🏼مثلا انواع میوه و سبزیجات خام آجیل خام 

خرما کشمش و میوه خشک 

👈🏼لواشک میوه خشک خام نیست پخته شده 

👈🏼نان نمیشه برنج نمیشه چای و دمنوش نمیشه هر چیزی پخته شده و گیاهی نیست نمیشه 

👈🏼اونایی که چای نخورن سردرد میشن اوایل میتونن چای بخورن ولی باید کم کم کمش کنن 

👈🏼ماه اول اجباری نیست ولی سعی کنید امتحانش کنید سم زدایی میکنه بدنتون رو 

👈🏼خگخ روز پنجشنبه س نمیشه روز دیگه ای باشه 

کالریش همون کالری رژیمتونه 

👈🏼فست و خگخ رو باهم نمیشه تو یه روز گرفت 

👈🏼میتونید دتاکس واتر درست کنید ترکیب چند تا میوه تو آب که اینم سم زدایی میکنه بدن رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

6️⃣ورزش

ببین ما باید هر روز ورزش کنیم  

👈🏼هر روز نیم ساعت هوازی و نیم ساعت فرم دهی 

👈🏼هوازی مثل رقص پیاده روی طناب پروانه دویدن و هر چیزی که ضربان رو بالا ببره عرق کنیم و بدن گرم بشه 

👈🏼 قدرتی  که استقامت رو بالامیبره و عضله ها رو قوی میکنه و سوخت و ساز و‌چربی سوزی  رو بیشتر میکنه مثل کار با دمبل حرکات دراز نشست و ..که اجباریه بعد از هوازی و فقط نمیشه هوازی خالی کار کنید چون شل میشید و خوش فرم نمیشید  

👈🏼فرمدهی برای کوچیک و بزرگ کردم اندام هاس 

👈🏼بهتره مثلا هر روز پشت سر هم باس ن نزنیم یکروز در میون بزاریم برای بزرگ کردن مثلا باس ن و...و یکروز در میون برای کوچیک کردن مثلا شکم و پهلو و...یا یکروز در میون هر حرکت متفاوت رو 

👈🏼روزهایی که بزرگ میکنیم و فرم میدیم بهتره کربو هیدرات و حجم دهنده مصرف کنیم ( البته این برای کساییه که به وزنشون رسیدن یا نزدیکن با وزن بالا نباید انجام بدیم )

کسایی که وزنشون بالاست فعلا بزرگ کردن ندارن پس بازم بهتره یکروز درمیون حرکت بزنیم یک روز مثلاشکم و پهلو و بازو یکروز درمیون  باستن و ران و مچ پا و...

👈🏼و هر ماه بهتره نوع ورزش مثلا شکم رو تغییر بدیم مثلا من هرسری یک مدل دراز نشست برم الان میام مدل دراز نشستمو تغییر میدم سخت ترش میکنم یا با وزنه میزنم که فشار بیشتری بیاد 

ولی اگه سوالی درباره ی ورزش دارید ورزش_بامداد#  رو بزنید و نمونه ورزش ها رو برای تمام بدن ببینید و با از مسوول ورزشمون @kiarash_mami    ‍  که زحمت ورزش رو میکشه بپرسید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

7️⃣توضیح برنامه کالری شمار کرفس با تصویر 

همونطور که بالا گفتم از کالری شمار ها فقط و فقط برای شمردن کالری غذاتون استفاده کنید ازش هدف نخرید و کالری رژیم رو هم اشتباه میزنه (کالری رژیم رو طبق فرمولی که گفتم باید حساب کنید نه برنامه کالری شمارها ) 

و ورزشتون رو هم وارد نکنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

8️⃣نکته های مهم رژیم  

👈🏼مولتی ویتامین اجباریه 

من مولتی ویتامین مینرال رو توصیه میکنم شما هر مدلی که دوست دارید یا بنظرتون بهتره مصرف کنید 

غروب یا شب بخورید ممکنه تو بعضی ها اشتها و یکم زیاد کنه شب بخورید مشکلی نداره دیگه

👈🏼هر وقت وزنتون سه تا پنج کیلو کم شد دوباره فرمول کالری رو حساب کنید

👈🏼 کربوهیدرات رو نباید حذف کنید فقط محدود کنید منظورم بیشتر روی سیب زمینی و نان و برنج و ماکارونی هست کربوهیدرات های میوه و سبزیجات و حبوباب اصلا مشکلی نداره 

👈🏼برنج‌ رو اصلا حذف نکنید موهاتون میریزه هفته ای یه وعده و ناهار باشه 

👈🏼برای لاغر نشدن صورت آب زیاد سبزیجات و‌میوه روغن زیتون و ژله ناشتا خوبه 

👈🏼برای شل نشدن پوست حتما ورزش کنید ولی کمی شل شدن تو رژیم مخصوصا کاهش بالا طبیعیه بعد از یمدت تثبیت درست میشه 

👈🏼مهم تر از رژیم و کاهش وزن تغییر سبک غذایی و زندگیه اگه از اول سبک غذا خوردنتون رو اصلاح کنید واسه همیشه دیگه اضافه وزن نمیگیرید 

سلولیت#  اینجا درباره سلولیت توضیح دادم انگیزه#  اینجا 

افزایش_متابولیسم# 👈🏼از بهترین راه ها برای تقویت متابولیسم شما👈🏼از فلفل چیلی در غذا استفاده کنید،انواع توت ها را بخورید، پروتئین بیشتر و کربوهیدرات کمتری مصرف کنید، آب سرد بنوشید، چای بنوشید، عضله بسازید ، بایستید و بیشتر حرکت کنید، تیروئید خود را سالم نگهدارید ، پاکسازی و سم زدایی از بدن را انجام دهید (دتاکس و خگخ )،  خواب آرام و پرآسایش داشته باشید، مکمل های اسید چرب امگا 3 را مصرف کنید، به اندازه کافی ویتامین دی دریافت کنید، ورزش کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

9️⃣ رژیم شیر دهی 

مامانایی که شیر میدن تا شش ماهگی و قبل از خوردن غذای کمکی بچه  رژیم ‌نمیتونن بگیرن فقط رعایت کنن و روغن و شکر و برنج رو کمتر مصرف کنن و ورزش داشته باشن 

بعد از شش ماهگی میتونن رژیم کالری شماری رو بگیرن طبق فرمول وزن ضربدر ۲۰منهای ۲۰۰ 👈🏼 فست و خگخ هم نباید بگیریدتا ۱۸ ماهگی 

👈🏼و علاوه بر کالری رژیمتون روزانه دولیوان شیر یا ماست کمچرب هم بخورید یعنی مثلا اگه ۱۵۰۰ کالری رژیمتونه دولیوان شیر یا ماست کمچرب هم اضافه بر کالریتون بخورید اگه شیر پرچرب بود یک لیوان میل کنید  

👈🏼و ورزش هم طبق برنامه و توضیح بالا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444

🔟تثبیت 

کالری تثبیت وزن ضربدر ۳۰ هست ولی نباید این مقدار کالری رو یکدفعه اضافه کنید باید هفته ای صد کالری زیاد کنید 

مثلا وزنتون ۵۵ هست و‌کالری رژیمتون برای کاهش ۱۰۰۰ بوده حالا میخواید تثبیت کنید و کالریتون ۵۵ ضربدر ۳۰ میشه ۱۶۵۰ کالری ولی شما نباید این مقدار رو یکدفعه زیاد کنید مثلا هفته ی اول ۱۱۰۰ هفته ی دوم ۱۲۰۰ و همینطور صد تا صد تا زیاد کنید تا برسید به ۱۶۵۰ 

و ورزش هم حتما باید داشته باشید نمیشه یکدفعه ورزش رو رها کنید و توقع داشته باشید وزنتون زیاد نشه همونجور که کالری رو کم کم بالا میبرید ورزش رو کم کم کمش کنید البته سعی کنید اصلا ورزش رو رها نکنید ورزش رو برای سلامتی و انرژی مثبت انجام بدید نه صرفا واسه کاهش وزن حداقل روزی یکربع تا نیم ساعت پیاده روی و یکربع قدرتی هارو کار کنید 

و اوایل هر هفته و بعد هر ماه خودتون رو وزن کنید تا اگه کمی زیاد شده بودید دوروز رژیم یا فست باشید 

البته بدونید که تو تثبیت تا دوکیلو افزایش طبیعیه 

هیچوقت بعد از پرخوری نرید رو ترازو و مثل دوران رژیم روز مشخص و درشرایط مشخص وزن کشی کنید 

بدونید تثبیت از رژیم سخت تره ولی اگه تو دوران رژیم  سالم خوردن رو یاد گرفته باشید و سبک زندگیتون رو اصلاح کرده باشید مطمئن باشید بعد از پایان رژیم دوباره به راحتی اضافه وزن نمیارید ولی ماهایی که یه زمانی چاق بودیم یا اضافه وزن داشتیم طبیعیه که زودتر چاق بشیم با کمی زیاده روی باااید همیشه حواسمون به بدنمون باشه این اجتناب ناپذیره و هیییچ رژیمی تو دنیا وجود نداره که بگه وزنتون کم میشه و دیگه هر چقدر بخورید هیچوقت برنمیگرده این امکان نداره مگر اینکه رعایت کنید 

و اگه کاهش وزن زیادی داشتید حتما حتما بعد از لاغری هم ورزش های فرم دهی و سفت کردن رو انجام بدید که به جمع شدن پوست وسفت شدن و‌خوش فرم شدن بدنتون کمک کنید   

لطفا وقتی به وزن هدف رسیدید تاپیک رو سریع رها نکنید و تو دوران تثبیت هم باشید و رعایت کنید 

یسریا هستن بعد از هدف دیگه میرن میخورن باز چند ماه دیگه میان میگن چرا زیاد شدیم 😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🅰️ وزن کشی و سایز 

یکشنبه ی هر هفته وزن کشی داریم بجز یکشنبه نباااید وزن کنید
چه شرایطی رو باید تو وزن کشی رعایت کنیم ؟؟؟
حتما ناشتا باشید و حداقل یک ساعت بعد از بیدار شدن باشه
حتما قبلش دستشویی برید ،
شب قبل نمک زیاااد مصرف نکنید
سه روز قبل از پریود و تو دوره وزن نکنید بیشتر نشون میده و‌کاذبه 
قبل از وزن کشی هیچ چیزی نخورید حتی آب
همیشه با یک ترازو و یک لباس وزن کنید
بجز یکشنبه وزن نکنید❌ 

✅اسامی رو باید خودتون بزارید تو لیست تاپیک وزن رو قفل میکنم که شلوغ نشه و همیشه یکشنبه هر هفته باز میشه و‌میتونید وزنتون رو بزارید تو لیست فقط لطفا مرتب باشه و طبق برنامهوزنتون رو اینجا وارد کنید 

✅سایز هارو هم تو تاپیک سایز بزارید که 👈🏼۱۰ هر ماه باز میشه

سایزتون رو اینجا اعلام کنید * 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🅱️قوانین تاپیک 

یسری قانون هم میذارم که بهتر بتونید تو تاپیک باشید و نتیجه بگیرید 

👈🏼حتما قبل از شروع رژیم پست های مربوط به توضیح برنامه رو بخونید 

👈🏼حتما هر روز بااااید گزارش برنامه روزانه تون چه کالری و چه ورزش هارو بدید این کار به خودتون وبقیه انرژی و انگیزه بیشتری میده و در تاپیک فعال باشید کسایی که فعال نیستن منم از برنامشون خبر ندارم که اگه بعدا به مشکل خوردن بتونم راهنمایی کنم 

👈🏼اصلا انرژی منفی نداریم اینکه بیاید بگید من لاغر نمیشم من امید ندارم و ازین جور حرفا نداریم البته اگه انرژیتون کم شد و تو رژیم سست شدید میتونید تو تاپیک بگید که بقیه کمکتون کنن ولی انرژی منفی ندید لطفا  

👈🏼 وزن کشی بجز روز یکشنبه ممنوعه مگر در مواقع خاص که خودم‌ گفتم مثلا و اگه بجز روز یکشنبه وزن کردید به هیچ عنوان تو‌ تاپیک نگید لطفا رو بقیه تاثیر میذاره 

👈🏼 روزهای فست و‌خگخ باااید تو روز مخصوص خودشون باشن و روز دیگه نمیشه گرفت اگر هم گرفتید تو تاپیک اعلام نکنید به همون دلیل بالا

👈🏼 اگر سوالی از خود من داشتید حتما تگ یا ریپلای کنید که حتما ببینم 

👈🏼 همه ی بچه ها تقریبا تو یه ساعت مشخص با هم ورزش میکنن همگی تو اون ساعت ورزش کنید بهتره با هشتگ ورزش بامداد پیداش کنید 👈🏼( اجباری نیست ) 

👈🏼به هیچ عنوان رژیم سریع نداریم هر کی میخواد با تاپیک باشه لطفا فقط طبق برنامه ی تاپیک رژیم بگیره 

رژیم های جنرال و کانادایی و پروتیین و شیر و سیب زمینی و .... رو به هیچ عنوان قبول ندارم و همشون عوارض دارن 

لطفا کسی نیاد بگه من فلان رژیمم و این حرفا 

👈🏼 جواب سوالی که تو توضیحات کاملا واضح نوشتم رو نمیدم 

ولی اگه بجز این‌موارد سوالی پیش اومد حتما بپرسید 

😍من و خیلییی از بچه هایی که تو تاپیک بودن وزن خوبی کم کردیم و تعداد زیادی هم به هدف رسیدیم و اندامی که همیشه آرزوشو داشتیم بدست آوردیم پس هیچ کاری نشد نداره یبار برای همیشه انجامش بدید و همیشه ازدیدن خودتون تو آینه و لباس زیبا لذت ببرید 

موفق باشید 

ما میتونییییم 💪🏻♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام مهربونام اولین نفر رسیدم 😍😍 دست جیغ هووورا😍😍😍

فرخنده هستم 

تاریخ شروع رژیم ۲۳ شهریور ۹۸ 

قدم ۱۵۶ 

وزن شروع ۶۰ 

بعد از دوهفته ۵۶.۲۰۰

هدف ۴۸

با تاپیک بامداد خمار کالری شماری و سالم خوری😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی●وزن شروع ۶۰●وزن جدید۵۴.۲۰۰●وزن هدف ۴۸باهمراهی گروه خوب بامدادخمارچالش ۵۵ روزه لاغری تا شب یلدا😍به امید مانکن شدنم😍من میتونم💪

سلام سلام 

من اومدم 

اسمم شکوه .وزن اولم 80 بوده 

با تاپیک بامداد جون 15کیلو کم کردم 

الان در حال حاضر 65 تا 66هستم😍😍😍😍😍

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
1474

آخ جووووون اوله😂😂😂😂

باسپاس ازبامدادخمارعزززززززیزم

اینجانب پس ازبارداری وزایمان حدوددوازده کیلواضافه کردم،وبه سایز44رسیدم😧پس ازآشنایی باتایپیک عشقم الهه جون،تونستم بیست کیلوبه مدت پنج ماه کم کنم،یعنی از77به57رسیدم،ازسایز44به38😄ازوزن اولیه هم هشت کیلوکمترشدم.من قبل بارداری65بودم والان57هستم😆وبسیارراضی😀باوجودشیردهی،بدون کم شدن شیرم،وگرسنگی زیادتونستم به این موفق بزرگ دست یابم،ازاین به بعدفقط میخوام روی فرم دهی بدن کارکنم،پیش به سوی اندام زیبا💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚گروه سبز💚وزن شروع77،وزن فعلی57،600 ،وزن هدف55💚💚💚

سلام من اومدم

تارا هستم 

حدود 7کیلو با کالری شماری بامداد جونی کم کردم  الان دوباره اومدم باهاتون مانکن بشم 💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪

سلام😍

من تو یه سال با وجود زخم معده و ورم معده و پرخوری عصبی ۲۰کیلو کم کردم🙌🙌🙌بیب بیب هورااااااا🙌🙌🙌

دوستون دارم😘😘😘

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
1450