2726
عنوان

دختر 5 ساله م ديوونه م کرده واسه خوابش😳😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 35 پست
ساعت و شرايط خواب چيزيه ك عادت ميكنه ادم بهش. اين بچه ساعت ١١ ميخوابه و ٧ بيدار ميشه؟ همچينم كم نم ...

ساعت 9 شب ميخوابه 😵

ینی میبرمش 

نبرم که تا 1 م نمیخوابه 

هیچ
الان بغلش نکن حالت خوابش رو از بین میبره.

رفتم دیدم خوابیده مظلومانه قربونش بشم 

ینی انقد خسته ست پنج دقیقه ای خوابش میبره ولی بازم بهونه میگیره نمیخوابه

هیچ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی کارش داری بچه رو. خودش خوابش بیاد میخوابه. 

والا الان هرکی باشه خوابش نمی بره سر شبه هنوز 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2728

پسر منم اول میره بعد از کلی کلنجار وفکر نتیجه این شد که باباشو زودتر بخابونیم😐چون تا باباش نخوابه این باور نمیکنه باید بخوابه الان شوهرم مجبوره زودتر بخوابه تا اینم بخوابه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
چی کارش داری بچه رو. خودش خوابش بیاد میخوابه.  والا الان هرکی باشه خوابش نمی بره سر شبه هنوز&n ...

آخه ساعت 7:30 بیدار شده 

ینی گناه نداره؟ 

کلا ولش کنی نمیخوابه 😨

اگه نخوابونم فردا کلا عصبی ميشه از کم خوابی 

هیچ

دختر من 4 سالشه. خدا شاهده از سه صبح زودتر نمی خوابه. حتی اگه دو شبانه روز نخوابیده باشه. 

اولا خیلی خودمو داغون می کردم سر خوابش الان دیگه چیزیش نمی گم. 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
پسر منم اول میره بعد از کلی کلنجار وفکر نتیجه این شد که باباشو زودتر بخابونیم😐چون تا باباش نخوابه ا ...

آره والا مام خاموشی میزنیم میخوابیم ايشون بخوابن 

بعضی وقتا شوهرم خوابش میبره از خستگی این بيداره همچنان

هیچ
رفتم دیدم خوابیده مظلومانه قربونش بشم  ینی انقد خسته ست پنج دقیقه ای خوابش میبره ولی بازم بهون ...

عزیزم😅

یه چند شب عادت کنه زود بخوابه کم کم قبل خواب خودت در حد یه ربع بغلش کن نوازشش کنه

تو رخت خوابش نه ،بعد که یه ربع تموم شد بزارش تو رخت خواب 

یه داستان هم اضافه کن به مراسم قبل خوابش.

خواب خوب باعث میشه سیستم عصبی دخترت سالم باشه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
دختر من 4 سالشه. خدا شاهده از سه صبح زودتر نمی خوابه. حتی اگه دو شبانه روز نخوابیده باشه.  اول ...

وای چقدر بد 

به نظرم يه فکری بکشید سخت ميشه موقع مهد و مدرسه 

منم قبلا بیخیال بودم تا هر وقت بيدار بودیم بیدار بود 

ولی يه سالی هست ديگه نهایت 11 میبرم میخوابونم چه باشه باشه چه نباشه 

روز اصلا نخوابون شب بخوابه 

تنظیم ميشه يه مدت سخت بگیری 

بعضی بچه ها مقاومت میکنن در مقابل خواب کلا

هیچ
آخه ساعت 7:30 بیدار شده  ینی گناه نداره؟  کلا ولش کنی نمیخوابه 😨 اگه نخوابونم فردا کلا ...

بذار قشنگ بی خوابی بکشه که همین که سرشو گذاشت خوابش ببره دیگه بهونه الکی هم نیاره 

چند روز همین جوری بشه خوب میشه خوابش 

الان چون می بینه شما خیلی توجه میکنی و حساسی ب خوابش بدتر میکنه

بذار قشنگ بی خوابی بکشه که همین که سرشو گذاشت خوابش ببره دیگه بهونه الکی هم نیاره  چند روز همی ...

نه بابا نشون نميدم حساس م من فقط تایم و ميگم و میریم میخوابیم 

از خستگی م بیهوش ميشه رسما 

فقط گفتم شاید کسی راهکاری تجربه ای داشته باشه انجام بدم بهونه نگيره 

هیچ
وای چقدر بد  به نظرم يه فکری بکشید سخت ميشه موقع مهد و مدرسه  منم قبلا بیخیال بودم تا هر ...

در طول روز یک دقیقه هم نمی خوابه. بازم شب تا 3 بيداره

بره مدرسه یا مهد خسته بشه خودش میخوابه. دیگه واقعا حوصله ندارم واسه خواب نازشو بکشم. 

از بس اذیت میکنه خسته شدم دیگه 

2706