2703
2553

دخترم 5 سالشه کلا خواب و دوس نداره از بچگی 

کلی اذيتم کرده سر همین خواب 

امسال ميره پیش 

خداروشکر دوس داره و خوش میگذره بهش 

فقط مشکلی که هست ساعت 7:30 صب از خواب بيدارش میکنم ظهر ساعت 1 میرم دنبالش تا میرسیم 2 ميشه 

بخدا من هلاکم حتما باید يه ساعت و بخوابم 

این بشر انگار نه انگار 

بعد ميگم گناه داره ساعت 9 میبرم بخوابونم باز گریه میکنه ميگه نمیخوابم😔😔

دلم براش میسوره خسته ميشه 

بهونه شم اينه بابا باید پیشم بخوابه که باباش بنده خدا تا 10_11 شايدم بیشتر سر کاره 

آخه همیشه باباش از سرکار ميومد میخوابوند الان که باید زود بخوابه نیست اذیت میکنه 

هرچی ميگم قصه بخونم حرف بزنیم بعد بخواب فقط گریه میکنه 

الانم قهر کرده رفته رو تختش ميگه تا بابا نياد نمیخوابم منم خاموشی زدم منتظرم ببینم ميخوابه یا نه 

راهکار بديد چکار کنم؟ 

چجوری راضی ش کنم؟ 

بهش ميگم بخواب سرحال باشی فردا کلا هرچی ميگم ميگه نوچ

ديونه کرده 

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه تازگی اینطور شده و بخاطر نبود پدرش هست

باید سفت و سخت رو قانونی که برای خواب میزاری وایسی.

همین کاری که الان کردی خوبه

تو یه ساعت مشخصی باید بره تو تختش و بیرون نیاد

از نیم ساعت قبلش

غذا خوردن،بازی،تبلت و گوشی و تی وی ممنوع.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

وای چقدر شبیه پسر منه اونم پیش دبستانی میره امروز هر کاری کردم نخوابید ولی اگه باباش باشه شاید بخوابه همش دوست داره بازی کنه هر روز میگه قول می دم فردا بخوابم امروز نه ولی باز روز بعدش نمی خوابه بچه شیطونی نیست ولی نمی دونم چرا اینقدر بدخوابه.

2714
یه عروسک براش بگیر بگو بابا اینو گرفته تا شبایی که دیر میاد این پیشت بخوابه

از يه دهه نودی بعيده این که قانع شه😂

يه جی پیدا میکنه بگه بهم مطمئنم 

ولی امتحان میکنم 

هیچ

ساعت و شرايط خواب چيزيه ك عادت ميكنه ادم بهش.

اين بچه ساعت ١١ ميخوابه و ٧ بيدار ميشه؟

همچينم كم نميخوابه نياز روزانه هر كسي فرق داره.

ب نظرم براش ي سري اسباب بازي بخر دور تا دور جاي خوابش بچين محيطو براش جذاب تر كن.ي دمنوش گل گاو زبونم طرفاي عصر بهش بده!ال ٩ بگو بيا كنار من دراز بكش نخواب تا بابا بياد!وقتي تاريك باشه و قصه بگي خود ب خود خوابش ميبره و عادت ميكنه!

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
اگه تازگی اینطور شده و بخاطر نبود پدرش هست باید سفت و سخت رو قانونی که برای خواب میزاری وایسی. همی ...

کلا خواب و دوس نداره ولی باباش خونه باشه باید بغلش بخوابه چون از صب نمیبینش

آره قانون که عوض نميشه خودش م ميدونه 

ولی دلم نمیخواد با ناراحتی بخوابه 

الانم برم ببینم ميتونم بغلش کنم بخوابه بغلم چون آروم شد 

نیم ساعت قبل شام دادم اعلام کردم وقت خوابت نزدیکه از همون موقع شروع کرد بهونه گیری و

هیچ
از يه دهه نودی بعيده این که قانع شه😂 يه جی پیدا میکنه بگه بهم مطمئنم  ولی امتحان میکنم

ای جان شیطونای بازیگوش😍😍

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
کلا خواب و دوس نداره ولی باباش خونه باشه باید بغلش بخوابه چون از صب نمیبینش آره قانون که عوض نميشه ...

الان بغلش نکن

حالت خوابش رو از بین میبره.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706