2733
2734

اولین باره از قابلمه چدن هام استفاده میکنم خورشت درست کردم لک رب افتاده روش .نمیدونم ربه یا روغن .هرکار میکمم نمیره .مارک لابف اسمایل عکسشو الان میزارم

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین باره از قابلمه چدن هام استفاده میکنم خورشت درست کردم لک رب افتاده روش .نمیدونم ربه یا روغن .هر ...

من صورتی دارم سرامیکی هس خیلیم استفاده کردم چیزی نشده

مارک اچ ام جی و ام جی اس

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728

برای منم اینجوری شده بود قابلمه گرانیتیم اونا رنگش کرمه به هیچ وجه نمیره دیگ ولی چندن هام مثله قابلمه های شماس از مشکیشه 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
برای منم اینجوری شده بود قابلمه گرانیتیم اونا رنگش کرمه به هیچ وجه نمیره دیگ ولی چندن هام مثله قابلم ...

یعنی این نمیره ؟جنسش چدن گرانیته

یعنی این نمیره ؟جنسش چدن گرانیته

نه عزیزم یکی بهم گفت با خمیر دندون و تاید ماشینی بشور میره نمیدونم با جوش شیرینو سرکه بشور من شنیدم ولی عمل نکردم امتحان کن شاید رفت

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2738
نه عزیزم یکی بهم گفت با خمیر دندون و تاید ماشینی بشور میره نمیدونم با جوش شیرینو سرکه بشور من شنیدم ...

نرفت😑😭😥😐