2737
2734
عنوان

بچها دارم آتیش میگیرم کمکککک

506 بازدید | 40 پست

وای خدا نامزدم  ی اخلاقی ک داره خیلی ریلکسه مثلا الان بهش زنگ زدم میگم کجایی  اونم بعد چندبار زنگ زدن جواب داده میگه اومدم در باشگاه میگم دقیقا ساعت چند میری خونه ۱۱ یا ۱۲ من مسخره کردم اونم گفت ۱۱ عزیزم الانم دارم میسوزم آتیش گرفتم بهش پیام دادم میگم برو خونه میگه عزیزم گوشیم خاموشه نگران نباش حتی رودرو وقتی بحث میکنیم فقط سرشو میندازه پایین ولی من دادوبیداد میگم خوب چرا جیزی نمیگی میگه چی بگم واییی دارم میسوزم بچها اون خیلی سنگین تروخدا بمنم یاد بدید چیکار کنم ن زیاد زنگ میزنه ن پیام 

آتش گرفتم ، ای خدا ، آتش گرفتم
شش تا جوونم ، ای خدا ، شد تیر بارون
ابر بهارون ، ای خدا بر کوه نباره
بر من بباره ، ای خدا ، دل لاله
زارون

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چون 11 میره میسوزی؟؟؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بزار ازاد باشع چند سال دیگه میفهمی چه اشتباهی کردی الکی زمان به کام جفتتون تلخ کردی زندگی کن در کنارش قرار نیست زندانیش کنی کار خودتو کن بزار اون بیاد دنبال تو 

مامان شدم😊
2706