2733
2734

انشاالله زودی میای تایپیک میزنی که کنجدت اومده تو دلت

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله😔

نا امید نباش گلم به وقتش خدا بهت یه نی نی سالم و صالح میده بعدش میای تایپیک میزنی که بچه ها چیکار کنم نی نیم بخوابه ماهم جواب میدیم تازه اول راهی باید بی خوابی تحمل کنی

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
نا امید نباش گلم به وقتش خدا بهت یه نی نی سالم و صالح میده بعدش میای تایپیک میزنی که بچه ها چیکار کن ...

وقتی کیت منفیه اعصابم خورد میشه حس میکنم یه مشکلی دارم حتما وگرنه اشکال نداره دیر باردار بشم 

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
وقتی کیت منفیه اعصابم خورد میشه حس میکنم یه مشکلی دارم حتما وگرنه اشکال نداره دیر باردار بشم 

چند وقته اقدام کردی؟؟

2738
این ماه سه ماهه دیگه

اوه دختر چه زود نا امید شدی تا یک سال هیچی نیست نترس

کیتوووو بنداز کناااار

به رابطتونم کاری نداشته باششششش

بذار هروقت شوهرت اومد سمتت با عشق معاشقه کنید نه بخاطره بچه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
کیتوووو بنداز کناااار به رابطتونم کاری نداشته باششششش بذار هروقت شوهرت اومد سمتت با عشق معاشقه کنی ...

نه به رابطه کاری ندارم کلا باعشقه🤣🤣🤣

ولی میخواستم بدونم اصلا تخمک دارم یا نه

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
کیتوووو بنداز کناااار به رابطتونم کاری نداشته باششششش بذار هروقت شوهرت اومد سمتت با عشق معاشقه کنی ...

انشالله نی نیتو سالم بغل بگیری عزیزم اللهم صل علی محمدوال محمد

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
نه به رابطه کاری ندارم کلا باعشقه🤣🤣🤣 ولی میخواستم بدونم اصلا تخمک دارم یا نه

دارییییی براچییی نداشته باشی

بخدا من از وقتی کیتو گذاشتم کنار اعصابم راحت تر شد

استرسم رفت کامل

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
انشالله نی نیتو سالم بغل بگیری عزیزم اللهم صل علی محمدوال محمد

ممنونم فدات شم

انشاالله تا اخر امسال دامن توم سبز بشه عزیزم

2706