2726
عنوان

پول ماهیانه ای که میگیرم ..

202 بازدید | 9 پست

خانوما من از هفته اینده ماهیانه ۴۰۰ هزار تومن از پدرم میگیرم

دانشجو دانشگاه ازادم

میخام جوری مدیریت کنم خودم پول شهریه امو بدم 

تروخدا هر راه حلی بلدید بهم بگید 

یعنی میتونم ؟؟

🖤

اره اگه ولخرجی نکنی میتونی صد در صد

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترم و۲۱ سالنه.هم دانشجوعم تو دانشگاه ازاد هم کار میکنم.از ۹ صب سر کارم تا ۹ شب بجز روزهای تعطیل.۱۵۰۰ هم حقوق میگیرم.خوب میخورم خوب میپوشم خوب میگردم همه چیرمم مارک میخرم پس انداز هم میکنم.کم میخرم ولی خوب میخرم.بابامم بهم یه قرون پول نمیده.۱۷۰۰ اینام شهریه میدم.تاره گاهی به بابام پولم قرض میدم

دخترم و۲۱ سالنه.هم دانشجوعم تو دانشگاه ازاد هم کار میکنم.از ۹ صب سر کارم تا ۹ شب بجز روزهای تعطیل.۱۵ ...

البته تایم دانشگاهم مرخصی ساعتی میگیرم.نصف کلاسامم با استاد حرف میزنم سر کلاسش نمیرم.معدلمم ۱۸ شد ترم قبل.همه ی دست خودمونه