2703
2553
عنوان

نميتونم باهاش حرف بزنم

376 بازدید | 21 پست

ما ١٠ساله ازدواج كرديم يه بچه داريم 

من خ از دستش ناراحتم 

ناراحتيام سر چيزاي كوچيكه ولي چون نميتونم حرفمو بهش بزنم همش تو دلم حمع شده عين انبار باروت شدم 

مثلا امروز رفتيم كافه دوتايي من جلوش نشستم سرش توگوشيشششش انگار نه انگار من ادمم 

كلا تو خونه هم همش سرش تو گوشيشه 

ادعا ميكنه منو خ دوس داره ولي من باور ندارم بهشم برميخوره ميگم منو دوس نداري 

دليل اينكه نميتونم ناراحتيام بهش بگم اينه كه تا انتقادي ميكنم شروع به داد بي داد ميكنه و ميگه تو دنبال شر ميگردي ما مشكلي با هم نداريم 

منم بخاطر اينكه بچه نترسه سكوت ميكنم مثلا شده كه جوابشو دادم كار رسيده به وحشي بازي مثلا جيزي ميشكونه و داد ميرنه سر چيزاي الكي 

نميزاره اصن حرف بزنم نميدونم چه كنم خ ازش ناراحتم

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

حساس نشو همه همینن منم بعد از مدتها برای اولین بار دیشب تا صبح باهام حرف زد آرومم کنه هر دفه دلیل ناراحتیم میگفتم کلی دعوا و قهر و بدبختی که من ناراحتیم یادم میرفت میرفتم منت کشی 😐

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

اکثر مردا از انتقاد بشدت بدشون میاد.شوهر منم همینجوریه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

برو با یه روانپزشک صحبت کن هم راه کار میده هم آرومت میکنه بچه گناه داره

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2714

😐 توی یک نامه براش همه چیز بنویس و  تو همون نامه همه ی چیزها رو توضیح بده و در اخر بنویس به جای راه انداختن داد و بیداد سعی کن  جبران کنی پون خوب نیس رو دلم بمونه و تکرارس نکنی و هرچی تو دلتهست را با نهربونی روی نامه بنویس و وقتی نامه رو تموم کردی بهش برو  خونه ی مامانت و نامه رو بزار روی اپن که داد و بیداد سرت راه نندازه و بهش بگو که نامه رو بخونه ....

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
حساس نشو همه همینن منم بعد از مدتها برای اولین بار دیشب تا صبح باهام حرف زد آرومم کنه هر دفه دلیل نا ...

چيشد كه درست نشست حرف زد؟

مثلا من از دست بچم داشتم گريه ميكردم سرم داد ميزنه نمياد ارومم كنه خب من چيكار كنم ؟كي منو اروم كنه؟

عزیزم برای اینکه دلت خالی بشه لازم نیست حتما به زبون بیاریش که یک جنگی بشه؛ 

یه جور دیگه سرش دربیار 

مثلا من وقتی شوهرم ناراحتم میکنه؛ یه بلایی سر یکی از وسیلهاش میارم؛ یه جوری که نفهمه کار من بوده

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

ببین یه نامه بنویس تموووم اول حسن خوباشو بگو و تعریف کن .. بعد تماااام حرفایی ک تو دلت هست رو براش بنویس ... بعد در آخر ازش تعریف کن و تشکر کن ک حرفاتو خوند و بگو چون نمیخواستم سرم داد بزنی نوشتم ک تو هم عصبی نشی و خلاصه اینطوری بگو

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

مثلا بچم يه چيزي رو پرت كرد به ذره خودمون دعوامون شد بعد شروع به داد و توهين كرد 

بعدا كه بهش ميگم ميگه چرا حرف چيزي كه گذشته ميزني كه دعوا بشه😐

به نظر شما نبايد عذر خواهي ميكرد؟

2706