2726
عنوان

چجوری ژله بستنی درست میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 30 پست
با شیر من یه بار درست کردم دوست نداشتم یه جوری شد انگار ☹

من درست ميكنم يه كوووچولو هم وانيل ميزنم خووب ميشه ك

زياد فرقي نداره با بستني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با ماست درست کن معرکه میشه ، یه کم ماست بزن نه دون دون میشه نه بدشکل تازه خیلی زود میگیره یعنی زود آ ...

شاید هرکسی با ماست دوست نداشته باشه من ب شخصه دوس دارم خوشمزس ولی بعضیا نمی پسندن انگار

شاید هرکسی با ماست دوست نداشته باشه من ب شخصه دوس دارم خوشمزس ولی بعضیا نمی پسندن انگار

والا من یه بار تویه مهمونی درست کردم ماستم ترش نبود و زلم انبه بود همه خوششون اومد به خودم یه قاشق رسید 😂

من درست ميكنم يه كوووچولو هم وانيل ميزنم خووب ميشه ك زياد فرقي نداره با بستني

اخه من کلا ژله معمولی که با اب درست میکنیم بیشتر از ژله بستنی یا با شیر دوست دارم 😁

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
والا من یه بار تویه مهمونی درست کردم ماستم ترش نبود و زلم انبه بود همه خوششون اومد به خودم یه قاشق ر ...

حالا ی بارم با پاناکوتا درست کن 

پاناکوتارو با خامه درست کن بریز ته ظرف ظرف بزار یخچال خودشو گرفت ژله معمولی درست کن بریز روش بذار یخچال

خیلی طعم خوشمزه ای داره

2706