2726
عنوان

چجوری ژله بستنی درست میکنید؟؟

336 بازدید | 30 پست

خانما فردا مهمون دارم..وقتی ژله رو با بستنی قاطی میکنم حالت دون دون پیدا میکنه..انگار خوب حل نمیشه..چیکارم کنم صاف و یک دست بشه ژله با بستنی؟؟

با شير درست كن خوب ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشیرم دریت کردم..کای هم زدم ولی باز دون دونه..خوشم نمیاد .دوستدارم خیلی صاف و شفاف بشه

بايد زياد هم بزني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

با ماست درست کن معرکه میشه ، یه کم ماست بزن نه دون دون میشه نه بدشکل تازه خیلی زود میگیره یعنی زود آماده میشه ، ماستتو قبل از اینکه باهاش قاطی کنی خوب تویه پیاله بت قاشق بزن تا یه دست بشه بعد قاطی ژله کن ، البته سلیقه ای هست هرجور دوس داری

2706