2726
عنوان

شکایت از اتحادیه آرایشگران

1723 بازدید | 52 پست

بچه ها خواهشا همتون جواب بدید

کسی تا حالا رفته اتحادیه شکایت کنه که آرایشگر موهاشو سوزونده باشه طوری که لابلای موهاش تیکه تیکه قطع شده یک‌‌ سانتی شده باشه و اینکه اگه برم اتحادیه کاری میکنن اصلا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم مثل.... مبترسن از اتحادیه

من ارابشگرم خراب کرد موهامو ارایشمو گفتم میرم شکایت ب پام افتاد کل پولمو پس داد گریه میکرد

من ک از ته دلم نفرینش میکنم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

آره یکی شکایت کرده بود به اندازه ای که صدمه دیده دیه بریدن. 

میشه عکس بدی ببینیم چی شده؟ 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

عزیز

شما باید از طریف پزشک قانونی اقدام کنی که دیه بگیری

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

من بخاطر رفتن رنگ بعد دکلره رفتم. هیچی دستم به هیچ جا نرسید فقط هزینه رنگ رو نصف من دادم بقیه هم خودش.

الان بعد 3 ماه متوجه شدم لابلای موهام ریخته. 

میخواستم دوباره شکایت کنم اما نرفتم گفتم حرومش باشه پولی که دادم بهش. من 400 پول دادم اما هیچی

😍😍😍😍😍

والا اره ما یه جا اموزش ارایشگر ی میدیدیم مربی پول میگرف هیچی یاد نمیداد رفیقم رفت اتحادیه شکایت کرد ک پولشو پس بگیره از اتحادیه ب این ارایشگر زنگ زدن با ی زبونی گرفتشون بعد هم اون همکارشون نمیاد طرف اون و ب تو بده ک ولی احتمال اینک خسارت و برگردونه هست

خدایا کمکم‌ کن❤

شکایت کن هم پولتو میگیری و جریمه میگیری

حتما هم پیگیر باشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706