2726
عنوان

شکستگی پای دخترم😭

11064 بازدید | 48 پست

سلام دوستان توروخدا کسی تجربه داره کمک کنه

دخترم 21ماهشه پاش ساق پاش شکست کامل دکترها سکتمون دادن یکی گفت باید میل بزاریم یکی گفت پاش دراینده کوتاه میشه خلاصه بالاخره یه متخصص با تجربه پیداکردیم گفت بچه زیر دوسال اگه تمام استخوناش خردم شده باشه با اتل خوب میشه گچ محکم کاریه وماهم اسرار کردیم گچ گرفت دیروز الان خیلی بیتابی میکنه درد داره نمیدونم چیکار کنم شیافت استامینوفن ارومش نمیکنه چیگار کنم هی میخوابه پنج دقیقه یکبار پامیشه از دردش بی حال شل غذا نمیخوره شیرش نصف شده

کسی تجربه داره راهنمایی کنه چطور ارومش کنم

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

پسر من 1 ماه و نیمه پاش تو گچه

امروز فکر میکردم باز میکنه ولی نکرد گفت دو هفته دیگه ام بمونه

3 سال و نیمشه پسرم.دقیقا هم ساق شکسته

چه کمکی میتونم بهت کنم؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربشو ندارم ولی انشالا خدا بهت توانایی و صبوری بیشتر بده دوره سختی رو میگزرونی ولی صبور باش تموم مبشه سعی کن غذای خوب و مقوی هم خودت بخوری هم به گل دخترت بدی تا با انرژى باشی و دخترتم زودتر خوب بشه برات صلوات میفرستم.

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2728
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 پسر من 1 ماه و نیمه پاش تو گچه امروز فکر میکردم باز میکنه ولی نکرد گفت دو هفت ...

خدا حفظش کنه بچم الان از دیروز تو گچ بد خواب بی نهایت بی تاب نگرانم خوب گچ نگرفته باشه به نظرت طبیعیه بچه شما تا چندروز ورم داشت انگشتاش

خدا حفظش کنه بچم الان از دیروز تو گچ بد خواب بی نهایت بی تاب نگرانم خوب گچ نگرفته باشه به نظرت طبیعی ...

تهرانی؟

پسر من بستری شد بیمارستان

دوروز اول آتل بود گفتن ببینین ورم نکنه یا پوستش تاول نزنه بعد گچ بگیربم.بعد جا انداختن گچ گرفتن

ورم انگشت نداشت

بی تابیش طبیعیه کم کم عادت میکنه

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
تهرانی؟ پسر من بستری شد بیمارستان دوروز اول آتل بود گفتن ببینین ورم نکنه یا پوستش تاول نزنه بعد گچ ...

ساکن کرجم ولی توی چالوس اینجوری شد اینجا گچ گرفتم موندم دوروز اگه مشکل خاصی نبود دردش کمتر شد بعد بریم

براش قلم گاو درست کن ماهیچه بزار توشیشه بده بهش بزار سریع استخونش خوب شه چی جوری پاش شکست دوس داشتی ...

عزیزم تو بغل خالش بود خالش تعادلشو از دست داد محکم خورد رو زمین پای بچه موند زیرش از دوجا شکست متاسفانه یاداوریش دلمو خون میکنه اون صحنه خدا واسه هیچ بچه ای پیش نیاره ای خدا

2706