1464
1459

مادرم. 

کلافه کرده منو. در سرویس بهداشتی را باز میذاره. حتی وقتی داخله.

تا بیداره سرفه میکنه و تا میخوابه خر و پف.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

مادر من تو خانوادمون یک استثنا است 

شما هم بگید بلکه خودمون را خالی کنیم

از پدر و مادر و خواهر و برادر و همسر و فرزندان تون. 

کسانی که با شما زیر یک سقف هستند.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
1436
1444

ببخشید استارتر

وای بچها راه حل بگین برای اونیکه موقه خاب دهنش بازه😐😂 چیکار کنه دهنش بسته شه

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

کسی که باهام زندگی میکنه عشقه همش خوبیه😍😍😍😍😍

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
1474

خواهرم بهم گیر میده البته بهش گفتم دیگه گیر نده حالا ببینیم و تعریف کنیم 

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
خوب بهشون بگین در دسشویی رو ببندن بگین خوشتون نمیاد چون واقعا هم کارزشتیه

قبول نمیکنه عشقم. اصلا زیر بار تغییر عادت نمیره.

حتی سرفه نتیجه عادت بد دراز کشیدن بلافاصله بعد غذاست ولی کلا قبول نمیکنه

1457