2726
عنوان

۴۰هفته وچهارروزم چرابچم دنیانمیاد😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بچه نچرخیده - ریسک نکن برو سزارین

چرخیده ،فقط سرش نمیاد تولگن میگن سرش بالاس 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2728
دختر من چهل هفته و چهار روز به دنیا اومد. ان شالله شما هم تا شب زایمان میکنی

انشاالله بخدا خسته شدم دیگه انقد دکتررفتیم وگفتن همونجوری مونده 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
عزیزم تایک تاریخی بهت مهلت میدن بعدش بستریت میکنن منم خیلی دیر زایمان کردم چهل هفته هم گذشته بود

شماطبیعی زایمان کردی ؟؟باآمپول فشار؟؟ب منم گفتن تاشنبه دنیانیاد بستری میشی 

شماطبیعی زایمان کردی ؟؟باآمپول فشار؟؟ب منم گفتن تاشنبه دنیانیاد بستری میشی 

عزیزم من امپول فشار زدم ولی پرستاراشون الکی گفتن بچت درشته بایدسزارین بشی وگرنه مشکلی نیست طبیعی هم میتونی زایمان کنی_نگران نباش 

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عزیزم من امپول فشار زدم ولی پرستاراشون الکی گفتن بچت درشته بایدسزارین بشی وگرنه مشکلی نیست طبیعی هم ...

انشاالله بخداالان گریم گرفت ازفشارعصبی

انشاالله بخداالان گریم گرفت ازفشارعصبی

استرس نداشته باش عزیزم انشالله بدنیا میاد نمیزاره تکون بخوری😊😊😊راستی رفتی زایشگاه برامنم دعاکن دوباره مامان بشم😘

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
استرس نداشته باش عزیزم انشالله بدنیا میاد نمیزاره تکون بخوری😊😊😊راستی رفتی زایشگاه برامنم دعاکن دو ...

چشم عزیزم ❤

لطفا وقتی رفتی برای زایمان برا منم دعا کن, دعا کن سنگ کلیم بیوفته و راحت شم 

چشم ❤