1619
1605

خانما چیکارکنم ،هرروزمیرم دکترهرروزچندبارمعاینه میکنن چهارروزه میگن فقط یه سانت بازشدی ،سربچه میگن بالاست ،روغن کرچک ،زعفرون وگلاب ،پیاده روی ،نزدیکی،دوش آبگرم همه روانجام دادم نمیشه 😭😭😭😭😭

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

فردا دنیا میاد

من ۴۰ هفته ۵ روزم بود دنیا اومد😂

حتما تند تند ضربان قلب بچه رو چک کنید ها!

انتقام شهید سلیمانی، "فتح قدس" است. این را از پرچم سرخ "یا لثارات الحسین" بر فراز مسجد مقدس جمکران فهمیدم...
1613

سزارين كن خوب حتما بايد براى بچه اتفاقى بيوفته خدايى نكرده لعنت به اين دكترا از مدفوع كنه خترناكه برو سزارين كن

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
فردا دنیا میاد من ۴۰ هفته ۵ روزم بود دنیا اومد😂 حتما تند تند ضربان قلب بچه رو چک کنید ها!

هرروزمیرم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
8

راستی خانما توسونوبرام افزایش مایع آمنیوتیک بیش از حد نرمال زده... هفته 37ام... تجربه ای دارین خیلی نگرانم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
عزیزم خوب سزارین کن 

نمیکنن ،گفتن تاسه روزدیگه دنیانیومدبستری میشی بازم طبیعی باآمپول فشار

1641
اگه بچه نچرخیده - ریسک نکن برو سزارین

چرخیده ،فقط سرش نمیاد تولگن میگن سرش بالاس 

دختر من چهل هفته و چهار روز به دنیا اومد. ان شالله شما هم تا شب زایمان میکنی

انشاالله بخدا خسته شدم دیگه انقد دکتررفتیم وگفتن همونجوری مونده 

1645