2737
2734
عنوان

گروه بارداری بعد از زایمان زودرس

176 بازدید | 12 پست

خامای عزیزی که تجربه زایمان زودرس رو داشتن بیان از تجربیات هم استفاده کنیم.

آیا مجددا باردار شدین؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.

منم زایمان زودرس داشتم ولی خیلی میترسم حاملگی بعدی هم زودرس باشه،شمابارداری

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
منم زایمان زودرس داشتم ولی خیلی میترسم حاملگی بعدی هم زودرس باشه،شمابارداری

نه من میخوام از ماه بعد اقدام کنم

انرژی مثبت بده

هر اتفاق بدی قرار نیست تکرار بشه

من ایمان دارم بارداری بعدیمون به سلامتی و خوشی به پایان میرسه

اینجا فقط با انرژی مثبتپیش میریم گلی

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام منم تو هشت ماهگی بچم تو شکمم مرد البته مشکل داشت میخوام اگر خپا بخواد اقدام کنم زمستون

ایشالا به زودی مامان میشیو ی بارداری عالی داشته باشی

نه من میخوام از ماه بعد اقدام کنم انرژی مثبت بده هر اتفاق بدی قرار نیست تکرار بشه من ایمان د ...

سلام عزیزم..منم پسرم شش ماهه از دست دادم..یه ماه پیش

بخاطر زایمان زودرس

بنظرت کی میتونم اقدام کنم...چندماه بعد سقط؟

شما اقدام کردی؟ باردار شدی؟ سرکلاژ چی؟

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊