2737
2734
عنوان

کاش بمیرم ولی شوهرم غصه نخوره 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر دیگه برو 

چطور معاینه ای کرد که فهمید تخمدانت از کار افتاده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

عزیزم ناراحت شدم 

ولی تنبلی اینطوری نیست ک چندماه پریود نشی تا یکم عقب بندازی باید سریع چک میکردی, فکر کنم یکم بیخیالی کردی عزیزم اگه اشتباه نکنم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

اگه ذخیره تخمدان حداقلی هم داری به فریز تخمک فکر کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

آزمایش دادید Amh چند بود؟fsh وlh چند بود

کسایی که تنبلی تخمدان دارن تازه دیر یایسه میشن پلی کیستیک هستید؟

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
همونجا نتونستم خودمو کنترل کنم زدم زیر گریه گفت فقط با تخمک اهدایی میتونی بچه دار بشی  از مطب ...

ان شاالله که دکتره اشتباه کرده ..عزیزم برو یه دکتر دیگه..اینقدر زود نا امید نشو.

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
با معاینه گفت؟؟؟

قبل اون یه دکتر دیگه ازمایش و سونو داده بودم گفته بود تنبلی شدید داری این دکتر وقتی آزمایشا رو دید گفت رحمت کوچیکه. تخمدانی دیده نمیشه

❤turk_gizi❤
2706