2726
عنوان

عذاب وجدان دارم

324 بازدید | 12 پست

تو محل کارم مدیرمون یه کاری میخواست انجام بده که منو همکارم بهش گفتیم بابا این چیزی که میخوای شدنی نیسن هی اصرار که شما دوتا نمیتونید انجامش بدید همکارمم باهاش بحث کرد نمیدونم چرا من نتونستم از همکارم طرفداری کنم خلاصه کار به جایی کشید که همکار من اخراج شد شاید اگه من بهتر ازش طرفداری میکردم و دوتایی به مدیرمون حالی میکردیم که این قضیه شدنی نیست این اتفاق نمیفتاد

حالا از عذاب وجدان تپش قلب گرفتم حالم بده دارم میمیرم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بعد اخراج شدنش من رفتم مدیرمونو مجاب کردم که اشتباه میکنه مدیرمونم گفت برو زنگ بزن برش گردون اما همکارم نمیاد

یه پیرمرد 65 ساله س مثل بابام میمونه اون همه چی رو توکار بهم یاد داد موقعی که من اومدم هیچی بلد نبودم اون با صبر و حوصله همه چی رو یادم داد الان حس میکنم دیگه پشت و پناهی تو شرکت ندارم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقیه که رخ داده

اگه حس میکنید صحبت با مدیرتون میتونه بازگشت همکارتون رو محیا کنه اینکارو انجام بدید ولی در کل شده دیگه و شماهم نباید خودتون رو مقصر بدونید ...چون اصلا مقصر نبودید

خدا هست.

اگه امکانش هست الان با مدیرتون صحبت کن و توجیهش, کن البته با احترام و ازش خواهش کن ایشون رو برگردونه 

دعا و توسل به خدا رو هم در کنارش داشته باش 

قبل از صحبت با مدیر هم همش با خوشحالی تصور کن صحبت کرده ای و ایشون قانع شده 

در نهایت صلاح دوستت رو از خدا بخاه,  شاید صلاحش بوده و شرایط کاری بهتری در انتظارش هست 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
بعد دوتاتون اخراج میشدید و شخص دیگه ای اون کار رو انجام میداد

شاید ترس از اخراج شدن باعث شد که نتونم طرفداریشو کنم درحالیکه میدونستم حق با اون بود ای لعنت به من

اگه امکانش هست الان با مدیرتون صحبت کن و توجیهش, کن البته با احترام و ازش خواهش کن ایشون رو برگردونه ...

مدیرمونو مجاب کردم اشتباه میکنه گفت برش گردون اما همکارم نمیاد میگه تو سنی نیست که بتونه استرس و فشارو تحمل کنه

بغضم گرفته تو این دوسال مثل کوه پشتم بود 

تو این شرکت هرموقع مشکلی ایجاد میشد نمیزاشت رو من تنش و استرس باشه

🌸حل مشـکلات 🌸

رسول اڪرم "ص" :

هرڪس مشڪلی دارد

صدباربگوید..

🌸اللهم آنی اسالکَ خِیرَةًً فیها

عافِیَةٌ وَ عافِیَةٌ فیها خِیرَة🌸

ٌ

اگرآسمان ساقط شود،

خداوندمشڪل اوراحل خواهدنمود.

ذکر یونسیه هم برای رفع هم و غم خوبه 

لا اله الا انت,  سبحانک انی کنت من الظالمین

درضمن وقتی خودش راضی نیست برگرده و شما هم تلاشتو کردی,  عداب وجدان بی موره,  فقط از خدا براش طلب خیر و بهترینهارو بکن 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
چه ترس خوب و به جایی☺🌹 شما از منافع خودتون حفاظت کردید.

امضات خیلی خوبه عزیزم یه کم بهم ارامش داد من باید بیشتر رو خودم کار کنم و در هرلحظه هر چیزی که بحق هست رو انجام بدم نه اینکه فقط به خودم فکر کنم

البته میدونم اگرم اونموقع اصرار بیخود میکردم چون مدیرمون عصبانی بود نتیجه ای در بر نداشت و نهایتا به اخراج منم منتهی میشد

🌸حل مشـکلات 🌸 رسول اڪرم "ص" : هرڪس مشڪلی دارد صدباربگوید.. 🌸اللهم آنی اسالکَ خِیرَةًً فیها ...

ممنونم عزیزم ذکر هارو حتما میگم انشاالله همکارم برگرده و من از این عذاب وجدان راحت شم احتمالا همین روزاس که استعفا بدمم برم دنبال یه کار دیگه