2703
2553
عنوان

شوهر شمام ازتون توقع داره؟

227 بازدید | 19 پست

هم درسمو بهترين دانشگاه بخونم هم به وظايف خانه داريو همسر داريم برسم

من هميشه همينجوري بودم ولي الان يه هفتس كه اونم چون همش بايد برم شهرستان واسه كار دانشگام همش تو رفتو امد بودم خونه رو گند برداشته يه دونه ليوان تميزم نمونده خودشم هميشه ٧صبح ميره ١٠ شب مياد لهِ له 

كاري نميكنه 

خودمم داغونم تو اين يه هفته ١بار فقط حموم تونستم برم همش بدو بدو از اين شهر به اون شهر شبم كه بي هوش ميشم 

تازه اقا با من سر سنگين شده ميدونم سر اينه كه نتونستم اين چند روز بهش برسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حموم مگه چقدر وقت میگیره ۵ دیقه برو دیگه 😐

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2720

عزیزم شما که خانه دار هستی

واحد کم بردار که هر روز نخوای بری یه شهر دیگه

اینجوری به همه کارت می رسی

مدیریت داشته باش نمیشه که هر ترم 20 واحد برداری و بعد انتظار داشته باشی هر روز هم خونه باشی به کارها برسی

عزیزم توقع بیجا داره

نمیبینه شرایط تو رو؟

هرگز نخواه بهترین باشی براش

عادت میکنه بعد دیگه تو همچین شرایطی هم توقع بیجا داره

تو هم ادمی خستگی داره

ربات که نیستی

2714
وقتي ميبينه انققققد خستم كه حتي نا ندارم برم يه چيزي بخورم 

محبت کلامی که مبتونی بکنی

ایشونم خستس خب خودت میگی تا شب سر کاره

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
والا من تمام کارای مردونه خونه هم میکنم دو تا بچه ۳ ساله و ۴ ماهه دارم خونم همیشه تمیزه ناهار و شام ...

بهش بگو نمک چشم آدمو کور میکنه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
والا من تمام کارای مردونه خونه هم میکنم دو تا بچه ۳ ساله و ۴ ماهه دارم خونم همیشه تمیزه ناهار و شام ...

من حاضرم تو خونه باشم تماااام كاراي خونه و بچه رو انجام بدم ولي تو يه روز مجبور نشم دوبار تا شهري كه ٢ساعتو نيم فاصلشه برم بيام كاراي اداري اونجا رو انجام بدم با هزار نفر سرو كله بزنم 

انرژي اي كه اينكار از ادم ميگيره با هيچي قابل قياس نيس

2706