2726
عنوان

توراخداجواب بدید

76 بازدید | 10 پست

گوشیمو تازه خریدم شارژبرقی خالی میکنه حتی رو حالت بهینه ام‌میزارم کم میکنه چکارکنم چهاروز خریدم سامسونگ برند معتبری تاحالا پیش نیومده بود برام نمیدونم چکارکنم قبلش شوهرمم موافق عوض کردن نبود اصن اعصابموبهم ریخت این گوشی سرعت نت همه چی عالی فقط این شارژلعنتی اوففف😑😐

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

از همونجا که خریدی برو بپرس

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب ببر پس بده البته باطریش و برات عوض میکنن

باعوض کردن باتری حل میشه ینی میخوان برم‌مسافرت گوشیواحتیاج دارم

دو سال دیگه میان میگن سرطان گرفتم تو رو خدا بهم بگین داروهاش چیه😐 عزیز ببر تعمیرات گوشی خب بپرس

عزیزم سوال کردن ک عیب نداره ک خودم میدونم کجابیاد ببرم الان تاعصر شوهرم بیاد میبرم پرسیدم ببینم چی‌میگن باطری عوض کنی میش یان همین

باعوض کردن باتری حل میشه ینی میخوان برم‌مسافرت گوشیواحتیاج دارم

احتمالا ببرش پیش همون که ازش خریدی 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
عزیزم سوال کردن ک عیب نداره ک خودم میدونم کجابیاد ببرم الان تاعصر شوهرم بیاد میبرم پرسیدم ببینم چی‌م ...

میدونم عزیزم شوخی کردم😍😘ببر بپرس از کاربلدش بهت میگه

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک