1472
1411
عنوان

توراخداجواب بدید

74 بازدید | 10 پست

گوشیمو تازه خریدم شارژبرقی خالی میکنه حتی رو حالت بهینه ام‌میزارم کم میکنه چکارکنم چهاروز خریدم سامسونگ برند معتبری تاحالا پیش نیومده بود برام نمیدونم چکارکنم قبلش شوهرمم موافق عوض کردن نبود اصن اعصابموبهم ریخت این گوشی سرعت نت همه چی عالی فقط این شارژلعنتی اوففف😑😐

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475
ببر نمایندگی دیگ

ینی گوشیو پس بدم دیگ

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
خب ببر پس بده البته باطریش و برات عوض میکنن

باعوض کردن باتری حل میشه ینی میخوان برم‌مسافرت گوشیواحتیاج دارم

دو سال دیگه میان میگن سرطان گرفتم تو رو خدا بهم بگین داروهاش چیه😐 عزیز ببر تعمیرات گوشی خب بپرس

عزیزم سوال کردن ک عیب نداره ک خودم میدونم کجابیاد ببرم الان تاعصر شوهرم بیاد میبرم پرسیدم ببینم چی‌میگن باطری عوض کنی میش یان همین

1334
عزیزم سوال کردن ک عیب نداره ک خودم میدونم کجابیاد ببرم الان تاعصر شوهرم بیاد میبرم پرسیدم ببینم چی‌م ...

میدونم عزیزم شوخی کردم😍😘ببر بپرس از کاربلدش بهت میگه

لطفن برای پدرم یه صلوات بفرستین😔💔