2726
عنوان

بنظرتون کارم درست بوده??😐😐

356 بازدید | 34 پست

سلام

صبحتان بخیر خانوما

من و همسرم میخایم واسه کربلا ثبت نام کنیم 

عمه ش هم میخاد با ما بیاید ولی مریضه

اخرش مجبور شدم به همسرم بگم من نمیرم😐

مگه اینکه عمه ت یا دخترش یا عروسش باهاش بیاد 

نمیتونم مسولیت قبول کنم 😐😐

الان شوهرم زنگیده به عمه ش 

به منم گفت برو ثبت نام کن 

الان عذاب وجدان دارم 

چه وضعیه اخه

چیکار کنم😒😕😔😔

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه برا این تاپیکم گزارش بزنید لطفا 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3285864/ده-نفر-با-معرفت-بیان

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

اگر میشه برا تاپیکم گزارش بزنین براتون صلوات میفرستم💚

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283303/خوشسلیقه-ها-بیاین-رنگشو-انتخاب-کنینعکس?postId=105824962

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

خب چرا قبل اینکه ثبت نام کنبد گفتید 🤔 اسمتون وقتی درمیود. عازم سفر شدید اونوقت میگفتید. آخه چه لزومی داره همه بدونن شما چیکار دارید میکنید که اینجوری برنامه بریزن و الان عذاب وجدان بگیری 

سلام عزیزم خب شما کار درستی کردی . با یه بیمار سفر اینجوری رفتن سخته و مهمتر از همه مسئولیتش که سختتره. ما پارسال رفتیم با همسرم و پسرم که ۳ ساله بود. خدا کمک کرد خوب رفتیم ولی بالاخره سختی های خودش رو هم داره. تازه اگا بخواین ببرینش باید ویلچرم ببرید که خودش کلی مکافات داره. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
عمه اش چه ربطی به شماها داره

نمیدونم خودمم نمیفهم

منم مث همه زن ها دوست دارم این سفره با شوهرم فقط برم😔😔

دیروز سر یه موضوعی با همسرم حرفم شد فک کرده بخاطر اون ناراحتم که عمه ش میاد باهامون

درصورت که من صبح منطقی بهش گفتم اگه از اعضای خانواده ش کسی بیاد دختری عروسی من میام باهاتون و اگرچه شرمنده نمیشه اونم بنده خدا مریضه

بستگی به توان وروحیه خودت داره، مثلا من عاشق سالمندان هستم وهرجایی خودم میرم کمکشون ولی وقتی روحیه وتوان جسمی نداری ازاول بگی نه بهتره که رفتی اونجا اوقات تلخی کنی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
سلام کار خوبی کردی واقعا مسئولیت داره ما یبار مسئولیت قبول کردیم سه بار طرف گم شد کل سفر کربلا زهرمو ...

میدونم خودم قبلن تجربه شو دارم واقعا سخته

کاش میبردینش عزیزم وقتی میخواد بیاد حتما انقد سالم هست ک رو پای خودش باشه دیگه ..

مریضه

هم دیسک کمر

هم آسم

میگه میام ولی از دور سلام میدم 

مگه میشه آدم اینهمه هزینه کنه ولی زیارت نره

2706