2726
عنوان

به کدامین گناه؟؟

393 بازدید | 25 پست

سلام 

دیروز ظهر انگشت شصتمو یه زنبور نیش زد 

کلا دستم تو عذاب بود حتی استخون هامم درد میکرد 

از چهار صب هم بدجووووور میخاره 

افتضاح ها 

باد هم کرده 

نمیتونم بخوابم 😢😢

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

پیاز بزار 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

یبار مادر شوهر منو زنبور نیش زدیه شب بستریش کردن اینقدر درد داشت  جای ک زنبور نیشش زد درد نداشت میگفت تیر میکشه بازومو  قلبم درد میکنه 😂😐

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبار مادر شوهر منو زنبور نیش زدیه شب بستریش کردن اینقدر درد داشت  جای ک زنبور نیشش زد درد نداشت ...

راست میگه بخدا جفت شونه هامم تیر میکشید 😭

2728

یبارمنوزنبورنیش زد ناحسابی گوشتم شیرینه تودوران نامزدی عاشقانه راه میرفتیم انقدردردداشت فقط کولی بازی درمیاوردم همسرمم اینطوری بود😳😳😳که من همون دختراروم نبودم انقدرکولی بازی درمیارم😂😂بماند رفتم داروخانه یه پمادداد وای اب رواتیش بود همون لحظه ساکت شدواروم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من توو ي روز٣بار نيشم زدن توو حياطمون كندو زدن ولي خيلي درد نداشتم

میدونی بدن ها نسبت ب نیش ها واکنش هاشون متفاوته ما خانوادگی عقرب نیشمون میزنه ککمون هم نمیگزه زنبور بزنتمون میمیریم و زنده میشیم

یه بار داشتم اماده میشدم برم بیرون تا کفش پوشیدم دیدم پام سوخت 

کفشمو دراوردم دیدم یه زنبور تو کفشم بود پامو نیش زد

تا چندروز جای نیشش میخارید افتضاح

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
چیزی نیست گلم خوب میشی ولی واسه بدنت خیلی خوبه

عاره همین حرفو تو اوج درد شوهرم گفت میخاستم نصفش کنم 🤐

یبار مادر شوهر منو زنبور نیش زدیه شب بستریش کردن اینقدر درد داشت  جای ک زنبور نیشش زد درد نداشت ...

بعضیا بهنیش زنبور حساسیت دارن یهدهمکار بابام داشت زنبور نیشش زد به بیمارستان نرسید فوت کرد

خدایا نظری شاید بشود فرجی
بعضیا بهنیش زنبور حساسیت دارن یهدهمکار بابام داشت زنبور نیشش زد به بیمارستان نرسید فوت کرد

😁 همینکه زندم خداروشکر 

2706