2726

سلام.خانومای عزیزی که صاحب فرزند نشدین. اگه قسمت باشه دارم میرم اربعین کربلا انشاءالله 🙏اگه دوست دارین اسماتونو بدین اونجا اسماتونو بیارم واز ته دلم براتون دعا کنم 🙏🌹

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ايشالله خدا حاجت دل شمارو هم بده به همه منتظرا يه بچه سالم منم اسمم سعيده است سه بار سقط كردم دعا كن واسم بچه دار بشم ممنون عزيزم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

وای خدا خیرت بده واسه منم دعا کن ۴ ساله منتظرم واین روزا واقعا داغونم

اسمم نازنین🙏🙏🙏

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
وای خدا خیرت بده واسه منم دعا کن ۴ ساله منتظرم واین روزا واقعا داغونم اسمم نازنین🙏🙏🙏

چشم عزیزم حتما 

ايشالله خدا حاجت دل شمارو هم بده به همه منتظرا يه بچه سالم منم اسمم سعيده است سه بار سقط كردم دعا كن ...

چشم عزیزم حتما 

خوشگلم سایت قطع بود 

زیارت قبول عزیزم

حزب قرآن این ماهت یادت نره مهربون

بیا اینم بشنو دلت هوایی تربشه⁦❤️⁩

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/6/26/6772040_844.mp3

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706