2703
2553
عنوان

خواستگاری

164 بازدید | 11 پست

روز شنبه برای دختر عموی من یه خواستگاری آمد که توسط یکی از اشنایان معرفی شده بودن دختر عموی من متولد ۶۶ هستند و فوق زیست دارند و خواستگارشون متولد ۶۰ هستند اونها دختر عموی من رو پسندیدند  پسرشون لیسانس دارن و شغل خوبی دارن و دارای خونه و ماشین شیکی هستند و وضع مالی خوبی دارند وخوش قیافه و خوش قد و بالا هستند منتها ایشون ده سال پیش ازدواج کردن و  سه سال زندگی کردن که همسرشان بر اثر بیماری فوت کردن و الان حدود شش یا هفت سال هست که مجردن ولی عموم و زن عموم  چون همین یه دختر رو دارند جواب رد دادند ولی اونها قبول نکردن و  گفتن حالا شما الان جواب ندین چند روز فکر کنید من دوباره زنگ میزنم

نظر ردشون برای این بود اون خواستگار قبلاً داماد شدن و ازدواج کردن و اینجور مراسمها دیگه براشون هیچ هیجانی ندارد

میخواستم بدونم چنین ازدواجی چه عواقبی دارد؟ آیا خوبه؟ و آیا به اصلاح هست؟ و اگر بد هست چه بدی دارد دوست دارم نظر شما را بدونم

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علت مرگ زن قبلى چى بوده؟ چه بيمارى؟ ولى بنظرم تصميم درستى گرفتن 

دور از جون همگی سرطان داشتن

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2720
2714

به نظر من ك مشكلي نداره ...چون به نظر من مردي ك همسرش فوت شده و كسي ك همسرشو طلاق داده خيلي باهم تفاوت دارن ،،،مثلا كسي ك همسرشو طلاق داده و سراغ يكي ديگ رفته امكانش هس ك دوباره هم با ي اختلاف كار به جدايي بكشه ولي ايشون ك شما ميگين چن سال هم مجرد بودن،،،من به شخصه توي فاميل ديدم كسايي رو ك همسرشون فوت كرده و ازدواج مجدد داشتن به مراتب زندگي جديدشونخيلي بهتر از زندگي قبليشون بوده

البته از قديم مادربزرگ من هميشه (مرد زن مُرده رو زنش بدين ،زن طلاق داده رو مرگش بدين 😂😂البته به شوخي ميگه )

نمیدونم واقعا نمیشه برای همه یه نسخه پیچید اما من اگه به قبل برگردم هیچوقت با مردی که قبلا همه چی داشته ازدواج نمیکنم.چون شوهر من همه چی داشته توی زندگی سابقش حتی بچه دار هم شده.دیگه هیچ ذوق و انرژی برای من نداره ما تفاوت سنیمون هم زیاده ۱۶ ساله

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک