2737
2734

فکر نمی کنم ملاک قدرت باشه 

فقط مهمه نکون بخوره‌

بیمارستانم بری ان اس تی می گیرن و فقط می گن لگد زد دستگارو فشار بده، نمی گن محکم زد یا اروم زد نگرانیت بی مورده

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای از دست این تکون خوردن ؛ من که دیوونه شدم امروز 

یکساعت انقدر تکون خورد که وحشت کرده بودم ؛ بعدش دیگه تکون نمیخورد 😭😭😭

این ماه اخرم که تموم شدنی نیس 😠

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2738
وای از دست این تکون خوردن ؛ من که دیوونه شدم امروز  یکساعت انقدر تکون خورد که وحشت کرده بودم ؛ ...

توروخدا نگووووو بعدا حسابی دلت واسه این روزها تنگ میشه مخصوصا شب آخری که فرداش زایمان داری

حسسسسسابی لذت ببریددددد

شاید امروز کسله یا خوابیده واقعا میگم مثل همه آدمها که بعضی روزها حال ندارن خخخ فقط حتما حواست باش ...

خودمم امروز خیلی حال و حوصله نداشتم فقط ولو بودم یه ساعت غروب رفتم پیاده روی اومدم دیگه تکونش احساس نکردم تا الان که یکم تکون میخوره 

دستمو ول نکن🤲🏻
توروخدا نگووووو بعدا حسابی دلت واسه این روزها تنگ میشه مخصوصا شب آخری که فرداش زایمان داری حسسسسساب ...

عزیزم من انقدر تو باردای اذیت شدم که فقط میخام بدنیا بیاد و سالم باشه؛ دیابت بارداری دارم انسولین میزنم واسه همین حرکاتش خیلی مهمه هر هفته سونو و ان اس تی میرم‌؛ تو این وضعیت سرما هم خوردم 😭😭😭

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
نگران نباشین خانومی، هفته های آخر جاش تنگ میشه کمتر میتونه وول بخوره،یه چیز شیرین بخورین به پهلوی چپ ...

همین کارو کارتن

با این کارا تکونش احساس میکنم اما قدرت دیروز نداره لگدهاش

دستمو ول نکن🤲🏻
2706