2737
2734
عنوان

دکترا مادرم و جواب کردن 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14087 بازدید | 171 پست

مگه دختردکترها خدا هستن من کلا کلیه هام از کار افتاده بود دکتر به روم گفت باید دیالیز بشی راضی به مرگ بودم خواست خدا کم کم بهترشدم الان هم خداروشکر خوبم من اصلا ادرار هم نداشتم ۴۰کیلو چاق شده بودم کلا اب رفت بود زیر پوستم الان خیلی بهترم هرچی خدا بخواد از خود خدا بخواه انشاالا که شفای مادرت رو میده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا ولی همون موقع که گفتن که سرطان بدخیم هست

بدخیم هستش که تخلیه میکنن  برای مامان منم اینطور بود شیمی درمانی وپرتو درمانی رفتش

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2731
الهی بگردم  حالم غصه دار شد خیلی سخته میفهممت خیلی 😔😔😔😔 دنیا میکنم براتون ان شاء الله خدا ...

الهی آمین. حلالم کنین اگر ناراحتتون کردم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
بدخیم هستش که تخلیه میکنن  برای مامان منم اینطور بود شیمی درمانی وپرتو درمانی رفتش

ایشالا که حالشون خیلی زود خوب میشه. اشتباه ما این بود که ۵ سال داروشون رو که دکتر قطع کرد نگفتیم نکن. ۴ ماه بعد زد به ریه

مگه دختردکترها خدا هستن من کلا کلیه هام از کار افتاده بود دکتر به روم گفت باید دیالیز بشی راضی به مر ...

خدا رو شکر عزیزم. خدا رو شکر که خوبین. هر چی خدا بخاد همون میشه

2738
ایشالا که حالشون خیلی زود خوب میشه. اشتباه ما این بود که ۵ سال داروشون رو که دکتر قطع کرد نگفتیم نکن ...

اره بعد ۵سال قطع میکنه برای مامان منم گفته باید قطع کنه ولی فکرکنم الان ۶ساله یعنی اگه گفتش قطع کن بگیم بخوره؟؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
ایشالا که حالشون خیلی زود خوب میشه. اشتباه ما این بود که ۵ سال داروشون رو که دکتر قطع کرد نگفتیم نکن ...

عزیزم خیلی شرایطتت سخته خیلی براش ناراحتم کاش هسچ مادری سایش ازسرخانواده کم نشع 

ان شالله ک خدای نظری بکنه بهش 

میگم ک من متوجه نشدم دکترداروروقطع کردمشکل بوجوداومدیانه؟؟

حتمامادرتن دیررفت دکتردرسته ؟اخه الان سرطانای سینه درمانای خوبی براش اومده 

من ابجیم یمدت درگیرتوده توسینه بودمشکوک ب بدخیمی من شب روزنداشتم ازگریه وناراحتی هنوزم درگیره ولی خوب فعلاکوچیکترشده 

وخدایی که بشدت کافیست
اره بعد ۵سال قطع میکنه برای مامان منم گفته باید قطع کنه ولی فکرکنم الان ۶ساله یعنی اگه گفتش قطع کن ب ...

والا ما واقعا اینجا اشتباه کردیم. نباید قطع میکردیم. حالا شما بازم موقعیتشون رو اول بسنجین. اگر بدخیمه از چند تا دکتر مشورت بگیرین

ببین اگه میشه یه تاپیک بزن که بچه های نی نی سایت برای مادر عزیزت حمدشفا بخونن. باورکن دلاشون پاکه م ...

من شرمنده بچه ها هستم بخدا بس که اسباب زحمت شدم

خدا بزرگه عزیزم 

غصه مریضی پدر و مادر رو خوردن‌ آدمو تموم میکنه بخدا 

من مادرم خودم پشتش و صفراش درد خیلی شدیدی میکنه ک بیشتر شبا تا صبح نمیخابه   هزار جور دکتر هم رفته ولی مشخص نیست دلیلش منم تهران و مادر شهرستان خیلی غصه اش رو میخورم   هیچ بچه ای مریضی پدر و مادرش رو نبینه الهی

2706