1676
1605
عنوان

دکترا مادرم و جواب کردن 😔😔😔

2705 بازدید | 167 پست

خودم باردارم بعد از ۶ سااال باردار شدم. خدایا شکرت من ناشکری نمیکنم ولی حداقل بذار بچه ام رو ببینه.

خانما بغض دارم یک بغض لعنتی ولی به خاطر بچه نمیتونم اشک بریزم. ۳ ماه دیگه زایمان میکنم حتی نمیدونم تا ۳ ماه دیگه مادرم زنده میمونه یا نه😢😢😢

خیلی شرایطم سخته خدا خیلی 

میشه خواهش کنم بازم دعا کنین براش؟شاید من رو سیاهم که دعام مستجاب نمیشه

مادرم سرطان سینه داشتن بعد متاستاز شد به ریه الانم کل استخوان 😔😔😔😔😔

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1668
عزیزم تخلیه نکردن سینه اش رو  چون مامان خودم این مشکل رو داشت تخلیه کردن

چرا ولی همون موقع که گفتن که سرطان بدخیم هست

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
الهی زودتر مادر گلت خوب شه یا فاطمه زهرا مادر دوستمون رو شفا بده واسطه شو پیش خدای مهربان

ممنونم عزیزم 🙏🙏

مگه دختردکترها خدا هستن من کلا کلیه هام از کار افتاده بود دکتر به روم گفت باید دیالیز بشی راضی به مرگ بودم خواست خدا کم کم بهترشدم الان هم خداروشکر خوبم من اصلا ادرار هم نداشتم ۴۰کیلو چاق شده بودم کلا اب رفت بود زیر پوستم الان خیلی بهترم هرچی خدا بخواد از خود خدا بخواه انشاالا که شفای مادرت رو میده

وای چطوری میتونی جلو خودتو بگیری من چشام پر شد😥😭😭😭😢

با شکم ۶ ماهه چه خاکی میتونم تو سر خودم بریزم؟؟

الهی بگردم  حالم غصه دار شد خیلی سخته میفهممت خیلی 😔😔😔😔 دنیا میکنم براتون ان شاء الله خدا ...

الهی آمین. حلالم کنین اگر ناراحتتون کردم

1645