2733
2734
عنوان

خوشبو شدن موها

520 بازدید | 13 پست

خانوما چه شامپویی استفاده کنم ک موهام همیشه خوشبو باشه من هسل خیلی ب موهام سازگاره ولی عطرش موندگار نیست ایپک خوب میمونه عطرش ولی موهام میریزه از طرفی چون ب موهام روغن زیتون و بادوم میزنم کلا بوی روغن میگیره ی روز کامل خودمم بدم میاد ولی چاره ای نیست الان میخوام بدونم شما واسه خوشبو شدن موهاتون چی استفاده میکنین؟ سرم مو؟ ژل؟ عطر؟روغن خوشبو؟ 

اینم بگم ک من چون تعریق سرو صورتم زیاده هر روز یا یک روز درمیون ب شرط اینکه هوا خنک باشه تو حمامم. تعریق بدبویی ندارم ولی اگر نشورم پوست سرم جوش میزنه و میخاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چنده قیمتش

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
نیواا خیلی خوشبوه. تکه

چنده قیمتش

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2738
من مارک فیروز گرفتم اصلا گرهها رو باز نمیکنه 

من دارم اول سرم کریستال میزنم بعدم اینو اسپری میکنم به موهام خیلی خوبه .....موهای من واقعا وز و فرن ولی با این دوتا عالی بازمیشن

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین