2733
2734

همش دلم میخواد برگردم به دو سه هفته پیش...نی نی تو دلم بود ، همه ذوق به دنیا اومدنش داشتن.کلی دورم شلوغ بود ..حتی دوست دارم برگزدم به هفته پیش که روز زایمانم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان مامانم خونه ماست ولی فکر اینکه دو روز دیگه میره خونشون و ما تنها اینجاییم داره دیوونم میکنه

عزیزم نمیدونم چرا درکت کردم با اینکه با مامانم رابطه خوبی ندارم. خب تا سر پا شی تند تند ب مامانتینا سرمیزنی نگران نباش

عزیزم نمیدونم چرا درکت کردم با اینکه با مامانم رابطه خوبی ندارم. خب تا سر پا شی تند تند ب مامانتینا ...

مامانم میگه من که قرار نیست برم دیگه نیام میام سر میزنم...تو بیا خونه ما...برو خونه مادرشوهرت‌  ولی بازم آروم نمیشم...شوهرم کلی وعده مسافرت داده ولی بی فایده...هیچی خوشحالم نمیکنه

مامانم میگه من که قرار نیست برم دیگه نیام میام سر میزنم...تو بیا خونه ما...برو خونه مادرشوهرت‌   ...

خب نگران نباش اگه خیلی سختته ب مامان بگو یکم بیشتر بمونه و اروم اروم جدا شید

2738
من دوسال و نیم افسردگی. بعد از زایمان داشتم.بدترین سالهای عمرم بودن.چون درمان نکردم و بچه ی بسیار بد ...

مثل من به دکترم نگفتم وگندزدم به زندگیم باعث شدم شوهرم کارش روازدست بده بیمه بودحقوقش خوب بود الان رفته سرکارولی باحقوق کمتروبدون بیمه هنوزم عذاب وجدان ولم نمیکنه ازخجالت توروی شوهرم وبچه ام نگاه کردن سخترین کاردنیاس😔

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔