1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

من ك از همين الان افسردگي گرفتم

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.                                             من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود(تيكر تولد ي سالگيه دختر نازمه)❤️😍

فکر مبکنم تا یکی دوهفته اولو میگن غم بعد از زایمان.اما اگر بیشتر طول کشیذ افسردگیه.اگه افسرذگی بود حتما حتما حتما درمان کن.بهداشتم میتونه کمکت کنه.اگه درمان نشه بچه ت و زندگیت خیلی آسیب میبینن

1665

همش دلم میخواد برگردم به دو سه هفته پیش...نی نی تو دلم بود ، همه ذوق به دنیا اومدنش داشتن.کلی دورم شلوغ بود ..حتی دوست دارم برگزدم به هفته پیش که روز زایمانم بود

1645