1600
1541

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

قران شده اسباب بازی!!

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت        پشت این پنجره که یخ زده سرده ،  می نویسم اون نرفته برمیگرده  ،  می شنوم صدای پاتو  ،  خیلی بی انصافی خیلی بی انصافی  ،  گفتم عاشقت هستم  ،  گفتی قصه می بافی  ،  خیلی بی احساسی خیلی بی احساسی  ،  از من مگه چی دیدی چرا با من نمی سازی  ،  تو آدم بی انصاف ، با این دل بی احساس ، هیچ وقت اینو نمی فهمی ، قلبم بی تو چه تنهاس ، تو فاصله می گیری ، خالی میشه همه دنیام ، من خوابتو می بینم ، تو میخندی به رویااااام  ، خیلی بی رحمی ، خیلی تو بی رحمی ، آبرومو بردی و هنوزم نمی فهمی ، خیلی بی انصافی خیلی بی احساسی ، من که عاشقت هستم ، چرا با من نمی سازی                

😐مگه قرآن شوخیه سر هر بچه بازیی ی قرآن بیارین😑

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
8

مگه بچه بازی قران بیارین وسط بعدشم دعوا بخاطر بچه اشتباه محض

نمیدونم چه حکمتیه که هرکاری میکنی که بشه نمیشه که نمیشه....!!!! کاش یکی بیاد و بگه امروز روز توه میخواد که بشه...چقد عاشقی سخته....عشقم هنوزم با دنیا عوضت نمیکنم...مطمئن باش❤❤❤

اصله دعواسربچه اشتباهه قران اوردن که دیگه بدتر

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
1403
والا نمیدونم موهای تنم سیخ شد تازه یه زره از برگشم پاره کنه

استارتر خیلی نصفه نیمه حرف می زنی

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

قران حرمت داره..ارزش داره 

الکی الکی که ازش استفاده نمیکنن واسه این چیزای مسخره 

یکی از اشناهای ما قران پاره کرد 

بچش فردا افتاد از چند طبقه پایین... بچه بی گناه بود 

ولی عذاب اون طرف مهم بود که خودشم مثل صفحات قران پاره پاره شد

دوست دارمش مثل دانه‌ای که نور را مثل مزرعی که باد را مثل زورقی که موج‌ را یا پرنده‌ای که اوج را دوست دارمش ... 
1547