2737
2734

ولی نه نمیتونم بگم وقتی نه میگم عذاب وجدان میگیرم فکر می‌کنم آدم بدی هستم از خودم میزنم از وقتم برا کسایی که من براشون میدونم مهم نیستم ولی بازم نمیتونم روشم عوض کنم کمکم کنید دیگه احساس می‌کنم بی ارزشم 

کاملا درست احساس میکنی باید نه گفتن رو یاد بگیری و کمی اراده داشته باشی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم ن گفتن رو یاد نداشت و ما چقدر اسیب دیدیم چقدر ضرر کردیم الان بهتر شده ولی ن کامل ولی برای اینکه تو موقعیتش قرار نگیر کل نقدینه هارو میفرسته کارت من

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
کاملا درست احساس میکنی باید نه گفتن رو یاد بگیری و کمی اراده داشته باشی

ندارم اصلا احساس می‌کنم میزنن تو سرم که من فکر کنم پایین ترم برای بودن به همه چی اکی بدم البته همجنس خودم این حس رو بهم داده احساس می‌کنم حتی زیبا نیستم زنانه نیستم اومد نیستم هیچی نیستم 

درکت میکنم عزیزم ولی اینو بدون تو ارزش کمی نداری که خودتو کم بگیری اونا هم هیچ چیز اضافه بر سازمانی ندارن که تو خودتو کوچیک ببینی بقول دوستمون نه گفتنو یاد بگیر و اراده تو ببر بالا

2738
ندارم اصلا احساس می‌کنم میزنن تو سرم که من فکر کنم پایین ترم برای بودن به همه چی اکی بدم البته همجنس ...

به نظرم یه کاری کن که اول از همه خودت حست نسبت به خودت بهتر بشه مثلا سر کار برو یا ادامه تحصیل یا حتی یه کلاس متفرقه اینا حس مثبت نسبت به خودت بهت میده 

درکت میکنم عزیزم ولی اینو بدون تو ارزش کمی نداری که خودتو کم بگیری اونا هم هیچ چیز اضافه بر سازمانی ...

از همه نظر ازم پایین تره منه هم فامیلی هم همکار هر روز با ماشین من میاد همه کاراست میندازه به من همیشه روم عیب میزاره منم عین احمقا جواب نمیدم 

از همه نظر ازم پایین تره منه هم فامیلی هم همکار هر روز با ماشین من میاد همه کاراست میندازه به من همی ...

دور از جونت عزیزم احمق چیه خیلی محترمانه همیشه حقتو بگیر نه با دعوا یوقتا طرفتو با ادب و درک بالای خودت متقاعد کن بیشتر جواب میده

به نظرم یه کاری کن که اول از همه خودت حست نسبت به خودت بهتر بشه مثلا سر کار برو یا ادامه تحصیل یا حت ...

من هم کار می‌کنم هم دانشگاه تمام کردم هم موسیقی کار می‌کنم تو رشته های هنری مدرک دارم باشگاه میرم هیکلم خوبه خانواده خوب و با ابرو دارم ولی اعتماد به نفس ندارم 

از همه نظر ازم پایین تره منه هم فامیلی هم همکار هر روز با ماشین من میاد همه کاراست میندازه به من همی ...

باهاش قطع رابطه کن وقتی حست را بد میکنه مجبور مگه باهاش باشی عزیزم بعضی ادما زالو صفت هستن فقط ادما میمکن تو سعی کن ازش دور بشی 

2706