2733
2734

سه ماه ديگه مرخصي زايمانم تموم ميشه و بايد برم سركار. دنبال پرستار بچه هستم كه تو خونه نگه داره. ولي كسي رو نميشناسم و نميدونم چجوري پيدا كنم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

نميخوام بزارمش مهد. چون از تجربه اي كه از پسر بزرگم داشتم، بچه تو مهد هر ماه سرماخوردگي داشت. تا خوب ميشد دوباره مريض ميشد. ميخوام يكي باشه كه از هر دو تاش تو خونه مراقبت كنه. دوربين هم نصب ميكنم خونمون

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

اول به شرکت های خدماتی زنگ بزن. ببین برای ساعت کاری که میخوای قیمت چنده و شرایط چیه. بعد برو سایت دیوار ببین همشهریات برای ساعت کاری مختلف چه قیمت زدن. دستت که اومد قیمت ها چجوریه و شرایط چیه، به تمام اطرافیانت بسپار که اگه کسی میشناسن بهت معرفی کنن. به مهدکودک ها هم میتونی سر بزنی ببینی کسی رو پیدا میکنی یا نه. کار سختیه اما حسابی دنبالش باش پیدا میکنی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول به شرکت های خدماتی زنگ بزن. ببین برای ساعت کاری که میخوای قیمت چنده و شرایط چیه. بعد برو سایت دی ...

مرسي عزيزم

2731