2737
2734
عنوان

بجه ها یه سوال توروخدا مسخره نکنید

281 بازدید | 21 پست

من ۶شهریور بعدازظهر پریود شدم الان چندم سیکلم؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

۶ حساب نمیشه از ۷ روز اول حساب کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه ها من 18.19 شهریور پری شدم.الان میخوام برم سفرزیارتی تقریبادوهفته دیگهه.چیکارکنم تا 4.5مهردوباره پری بشم/الان دوروزه قرص ال دی خوردم گفتم ول کنم.ولی مطمئن نیستم

خدایااااا شکرت...
بچه ها من 18.19 شهریور پری شدم.الان میخوام برم سفرزیارتی تقریبادوهفته دیگهه.چیکارکنم تا 4.5مهردوباره ...

خب از الان قرص بخور که پریود نشدی مهرو 

بعد سفر نخور 

راهی واسه زودتر پریود شدن نمیشناسم هنوز وسط تخمک گذاری هستی 

قرصو اینجوری دوروز بخوری ول کنی ممکنه بهم بریزه سیکلت و به لکه بینی هم بیفتی

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
چون بعد از ظهر بوده نه  ولی اگه صبح زود یا نصف شبش بود اره حساب میشد

آها مرسی دوستم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خب از الان قرص بخور که پریود نشدی مهرو  بعد سفر نخور  راهی واسه زودتر پریود شدن نمیشناسم ...

والایه خانم متاهل گفت دوسه روز بخور ول کن.دوسه روز بعدمیشی.بهم نمیسازه بعدتوسفرهمش حالت تهوع دارم

خدایااااا شکرت...
2706