2733
2734

دخترم ۲۰ روزشه سه روزه پوستش دونه های ریز قرمز زده حتی پشت چشماش 

میدونید چرا اینجور شده؟راه حلی دارید ؟

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

عزیزم حساسیت پوستیه و بیشتر از گرمیه سعی کن سردی جات بیشتر بخوری ب پوستشم عرق کاسنی بزن خوبه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبعیی تقریبا 

دخترماهم زده 

احتمالا حساسیت به بوسیدن داره وچند وقت نبوسینیش 

وحمام ببرید هر روز 

دونه های ریز میگن شایعه

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....
عزیزم حساسیته احتمالا فقط ی سوال دونه هاش آبکی هست یا نه

نه آبکی نیست 

دارم سعی میکنم عکسشو بزارم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
طبعیی تقریبا  دخترماهم زده  احتمالا حساسیت به بوسیدن داره وچند وقت نبوسینیش  وحمام ...

اره بابام مرتب میبوسش روم نشد بگم نکنه از اون موقع اینجور شده

2738
اره بابام مرتب میبوسش روم نشد بگم نکنه از اون موقع اینجور شده

دقیقا دختر ماهم همینجوری 

چند وقت نبوسیدیمش 

خوب شد البته حمام هم بردیم 

این جوش ها شایع تو نوزادی وکودکی و طبیعی البته اگه زیاد نشه و...ان شالله که چیز خاصی نیست

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....