2733
2734
عنوان

درس

413 بازدید | 55 پست

دوستان من الان سال دومم...نمیدونم از امسال برم ازمونای قلم چی یا امسال بشینم  خودم بخونمو تست کار  کنم بعدش سال سوم برم قلم چی...گیج شدم واقعا

idont think.ifeel

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سال بعد چون کنکور داری اگه همون سال بخوای برای اولین بار ازمون بدی تا ترازت بره بالا اسفند و فروردین شده تازه ممکنه تراز کم ناامیدتم بکنه 

پس همین امسال برو قشنگ کم کم هم تست زدنو یادبگیر هم مدیریت ازمونو تا سال بعد خیالت راحت تر باشه

اگه بری خیلی عالیه چون ازمون. دادن امسال یاد میگیری سال بعد ترازت میره بالا خیلی بهت کمک میکنه خیلی

میگم امسال تست بزنم کع تست زدن بیاد تو دستم بعدش سال سوم برم قلمچی 

idont think.ifeel
سال بعد چون کنکور داری اگه همون سال بخوای برای اولین بار ازمون بدی تا ترازت بره بالا اسفند و فروردین ...

واقعا؟

نمیدونم.....تو خودت قلم چی رفتی؟تجربت چیع؟

idont think.ifeel
میگم امسال تست بزنم کع تست زدن بیاد تو دستم بعدش سال سوم برم قلمچی 

اشتباه میکنی تست زدنی که بدون ازمون دادن باشه هیچ فایده ای برات نداره باید بری ازمون تا بفهمی روش تست زدن و درس خوندنت درسته یانه 

از من گوش کن خیلی تجربه دارم تو این مسیر

اشتباه میکنی تست زدنی که بدون ازمون دادن باشه هیچ فایده ای برات نداره باید بری ازمون تا بفهمی روش تس ...

باشه عزیزم...ممنونم ازت....اول یع تصمیم دیگ داشتم ک این حرفت تصمیمو عوض کرد....بازم تشکر

idont think.ifeel
واقعا؟ نمیدونم.....تو خودت قلم چی رفتی؟تجربت چیع؟

من سه سال کانونی بودم 

عالیه ولی نباید خیلی درگیر تراز و مقایسه با بقیه شی چون ضرر میزنه فقط بخون و کم کم ترازتو بیار بالا 

چندتا ازمون اول چون تازه داری ازمون میدی روش درس خوندتم احتمالا مشکل داره ممکنه ترازت کم باشه اما نباید بشی

2706