2726
عنوان

باور نمیکنمممم.!خدایا هزاران بار شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 21 پست
واااای خدایا راستش این دوشب سخت بود روزا خوب بودن چون سرگرم بود حسااابی با داداش کوچولوم و پسرخالش.. ...

منم گرفتم از عطاری

باید خیلی زیاد بذاری؟؟

سختیش واس من زیاده چون تو شهر غریبم دورم از خانواده م هیشکی نیس

نمیدونم چطوری سرش رو گرم کنم

منم گرفتم از عطاری باید خیلی زیاد بذاری؟؟ سختیش واس من زیاده چون تو شهر غریبم دورم از خانواده م هی ...

اره خیلی سختت میشه گلم ولی پسر خواهر خیلی راحت بیخیال شد چون دوماه مونده بود ب اینکه دوسالش بشه ولی پسر من یک سالو سه ماهشه...امیدوارم بچت مثل پسرخواهرم باشه.

مثل پودره.آب جوش میریزی روش حالت ماستی بشه بزنی ب سینت دودقیقه بزار خشک بشه بعد لباس بپوش ولی نبینتت ک داری میزاری

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گرفتم تلخه دختر من 21 ماهشه بشدتم وابسته است واس تفریحم شده میاد. میچسبه

پسر من فقط واسه خواب روزا خیییلی پیله نبود ولی خب باز میخورد اماااا پسر خواهرم بددجوووور پیله بود همه گفتیم سخته از شیرگرفتنش اما برعکس شد...

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2728
پسر من فقط واسه خواب روزا خیییلی پیله نبود ولی خب باز میخورد اماااا پسر خواهرم بددجوووور پیله بود هم ...

خیلی سخته فک کن دارم غذا درست میکنم میاد سرشو میکنه تو لباسم از پایین غر میزنی دستمو میگیری میلره بزور مینشونتم ک بخوره کار همبشه شه

خیلی سخته فک کن دارم غذا درست میکنم میاد سرشو میکنه تو لباسم از پایین غر میزنی دستمو میگیری میلره بز ...

اره اونم دقیقا همینجور بود😂