2737
2734
عنوان

محاسبه تاریخ روزشماری بارداری

5952 بازدید | 23 پست

سلام. وقت همگی بخیر.

میخواستم بدونم درمحاسبه ی سن جنین مثلا میگن ۱۱هفته و ۶روز،روز ۷ام میشه ۱۲هفته یا باید روز ۷ام هم بگذره؟ 

من ۱۳شهریور سونوگرافی غربالگری بودم گفت ۱۱هفته و ۳روزشه. الان یعنی چند وقتمه؟؟ امروز دومه مهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۱ هفته و ۶ روز یعنی هفته ۱۲ ام رو دارید پر میکنید، روز ۷ مش ۱۲ هفته کامل میشه، و از فردای اون روز وارد هفته ۱۳ ام میشد گلم

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩
بزن تقویم بارداری.بعد همین سایت ماماسایت میاد تاریخ آخرین پریودیت را بزن میگه چند هفته ای مشخصات جنی ...

آخه تاریخ lmbبا سن جنین توسونوگرافیم متفاوته. میخوام بر اساس سونوگرافیم بدونم چند وقتمه

برنامه ریحانه بهشتی رو از بازار دانلود کنید تاریخ آخرین پریودیتون رو وارد کنید در قسمت اطلاعات بارداری، تارخ دقیق روز هفته ماه بارداری رو بهتون میگه

2738
چه جالب.اره . چرا حواسم نبود.🤣🤣🤣🤣 ممنون از توضیحتون. 

خواهش میکنم عزیزم، خودمم بعضی اوقات شک می افتم😅😅🤭🤭

خواهش میکنم عزیزم، خودمم بعضی اوقات شک می افتم😅😅🤭🤭

براساس برنامه روز شمارlmb الان ۱۴هفته و۵روزمه. ولی الان بر اساس سونوگرافیم محاسبه کردم شدم ۱۳هفته و ۴ روز!!!!بنظرتون درسته؟ ۱۳شهریور ۱۱هفته و ۳روزم بوده

من با lmb پیش نرفتم تا حالا،تاریخ آخرین پریودیتون کی بوده، بقول زنداداشم که ماماست تا ده روز اختلاف طبیعی هستش نگران نباش عزیزم

متوجه نشدم!!!

برنامه فرزند نیکو رو از بازار دانلود کن رو گوشی نصب کن ، برای بارداری هستش تو قسمت اطلاعات بارداری آخرین پریودیتون رو وارد کنید ، بهتون روز هفته و ماه بارداری رو دقیق میگه، من از اون استفاده میکنم 

من با lmb پیش نرفتم تا حالا،تاریخ آخرین پریودیتون کی بوده، بقول زنداداشم که ماماست تا ده روز اختلاف ...

Lmbهمون اولین روز آخرین پریده. آخه میخوام دقیق بدونم تو چه هفته ایی هستم. کسب اطلاعات کنم ببینم چه کارهایی بکنم بهتره. 

2706