2726
عنوان

هر روز یه چیز جدید میشنویم اینجا

111 بازدید | 15 پست

کادو تو حجله ای چیه دیگه بچه ها؟ شوخی نکنین . همچین قضیه ای کادو هم داره 

؟

نکنه کارت هزار افرینم داشته ما نمیدونستیم 

رفتم پلاکای بچگی شوهرم رو از مامانش بگیرم این رو هم مطرح کنم حتما  

چرا اینقدر متوقع اخه؟ به شخصه نه از پدر و مادرم توقع داشتم و دارم و نه از پدرو مادر همسرم . الان داشتم فکر میکردم کادو عروسی چیدادن خانواده همسرم ... یادم اومد ماشینشون رو قسطی دادن به ما 

دستشونم درد نکنه ...

من جهیزیم رو هم خودم خریدم . با قرون قرون روی هم گذاشتن . 

اصلاح کنیم خودمون رو ... خدا دست و پا داده بهمون .. هر کمبودی هست تلاش کنیم خودمون رفعش کنیم... 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میتونم بگم خدایا از این عروسا نصیب من یکی نکن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
دقیقا منم کهیر میزدمو و میخوندم،،،چه ربطی داره چشم ادم به دارایی پدرشوهر باشه 

منم  کلی حرص خوردم ... اصلا این سطح از توقع برام باورنکردنیه

قبلا طرف بابای منم  رسم داشتن. ترکمنن... شب حجله دوماد معمولا یه دستبند کادو میداد به عروس... همون موقع هم یه خط درمیون انجام میدادن. الان که دیگه ندارن این رسمو

قبلا طرف بابای منم  رسم داشتن. ترکمنن... شب حجله دوماد معمولا یه دستبند کادو میداد به عروس... ه ...

عجب من تا حالا نشنیده بودم .خب پس مادر شوهر چکارست این وسط؟ 

خودش هم اذیت میشه آخه .. اول جوونی اخه این چیزا فکر کردن داره

والا بنظرم اذیت نمیشن چون درک چندانی ندارن که میتونه به چیا برسن تو همین سطح محدود میمونن و زندگی رو کلا تو همین مسایل میبینن ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
والا بنظرم اذیت نمیشن چون درک چندانی ندارن که میتونه به چیا برسن تو همین سطح محدود میمونن و زندگی رو ...

چی بگم . شخصا هم حرص میخورم و هم دلم میسوزه ... دستی دستی رابطه ها رو دچار مشکل میکنن

چی بگم . شخصا هم حرص میخورم و هم دلم میسوزه ... دستی دستی رابطه ها رو دچار مشکل میکنن

من دیگه حرص نمیخورم ۱۴ سال یکی ازهمینا عروسمون بود واقعا بهم ثابت شدکه باید رهاشون کرد

خب ترکمنارسم دارن خرج کل عروسی و پدر دوماد میده دیگه. خیییییلی کم پیش میاد دوماددست به جیب بشه

اهان .. اوکی مرسی که گفتین عزیز

من دیگه حرص نمیخورم ۱۴ سال یکی ازهمینا عروسمون بود واقعا بهم ثابت شدکه باید رهاشون کرد

عجب .. خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

2706